Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sunroof sesi

Koridorosman

Kayıtlı Üye
Selamınaleyküm yeni kasa leon aldık ben ve arkadaşım ikimizinde sunroofundan boncuk veya kutunun içinde sakız varmış gbi ses geliyo arkadaşım servise götürdü 3 kere ses düzelmedi hepsinde böyle diolar doğrumudur yeni kasa kullanan arkadaşlar cevab yazarsa sevinirim sunroff kapalı iken ve bozuk sadece ses cıkartıyo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Selamınaleyküm yeni kasa leon aldık ben ve arkadaşım ikimizinde sunroofundan boncuk veya kutunun içinde sakız varmış gbi ses geliyo arkadaşım servise götürdü 3 kere ses düzelmedi hepsinde böyle diolar doğrumudur yeni kasa kullanan arkadaşlar cevab yazarsa sevinirim sunroff kapalı iken ve bozuk sadece ses cıkartıyo

Aracınız hayırlı olsun sunrof fitillerini silikon sprey sıkıp deneyiniz ses devam ediyorsa şayet kapalıiken kontroledin üstten herhangi bir gevseklik varmı sunroff camında

Beni EDS'ler İYİ Tanır

sunroof biraz ses yapabilir, sonuçta hareketli bir parça, ama bende hiç dikkatimi çekmedi ki ses geliyor arabanın her tarafından bir o yok :D

gerçi sesleri de bir yapıyor, bir hiç yapmıyor, anlamadım nasıl iş

Mk2 sattım pişmanım bu mk3 amma dandik yahu sesin tam nerden geldgini çözemedim ama zatenn herkes sitelerde bi sürü yerinden ses geldigini sölüyo

Valla benim sunroof dan ses gelmiyor daha doğrusu hiç bir yerinden adam gibi ses duymuyorum ben ses yalıtımı konusunda mk2 den daha güzel olduğunu düşünüyorum.

Benim mk3 te sunroofta hiç ses yok yanlız ön 2 kapıdan sağlam bass vuran bir şarkı açınca hafif bir ses yapıyor ki ekolayzırda bass 0 da dierleride +6 da biraz sinir bozucu ama böyle ufak bişey için kapı soktürüp taktırmak istemiyorum sunroof için servisle görüşmenizi öneririm gerikalan sesler için boşverin gitsin araba bu sonuçta aşkla tutkuyla bağlıyız ama bunlar ardı arkası kesilmeyecek sesler tıkırtılar hepsini takarsak yandık :)

bir de araç sıfırken ses yapar, çoğu araç yapar 15-20.000 km de şasi yerine oturunca sesler de baya bi azalıyor, benim araçtakiler geçmeye başladı mesela 22.000 de araç :p

@H.G.Koçer kapıları söküp yapıyorlar hocam, içeride gevşek bir parça oluyor, onu kapıya sabitliyorlar kesiliyor ses, benim de sağ ön kapıdan baya geliyordu, kesildi bakımda yaptırdım :)

Benim arabadaki ses ön konsol mu kapı mı sunroof mu çözemedim bi çözsem yaptrcam zaten hemen :)

Valla bendede 2014 yenı kasa sunroof jant led ne varsa eklettım ama ses fln yok yaaaa hepsınde olan yakıt deposunda ses depoda duruken sallantıdan bı ses alır o muzmin sorunu başkada yok.. Şikayetler arasında konsoldan ses geliyor olabilir bak o sorunda var ama sakın sokturtme bulamıyrlar komple konsolu indiyorlar snra başka seslerde başlar çıkmaya...

Geri
Üst Alt