Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stop Karartma

Volkan bence 80 milyon ver boyat.Güzel olacağına eminim...

sabah erken kalktm deniyim şu stoplari boyaymayi dedim ama stoplari sökmeye üşendiğim için arabanin üstünde maskeleyerek yapmaya karar verdim.
dsc01354ia.jpg

tek tarafi güzelce 2 kat boyadim..
dsc01355th.jpg

dsc01356bx.jpg

dsc01357yc.jpg

dsc01358kb.jpg

ama maskelemeyi çikardiğimda folyonun üzerine biraz boya gelmişti..tinerle temizleyim derken bi anda beyaz folyo mavi oldu..pastayla çıkarmak için yarim saat uğraştim.deliye döndüm çikmiyordu..sinirlendim stoptaki boyayi da sildim çıkardım..sonra dönüp baktiğimda tineri döküp sildiğim bezin mavi olduğunu fark ettim..tineri beyaz bir beze döküp sildim ve bir baktim o mavilik gitti.üstüne de pasta yaptim folyonun ilk günkü gibi piril piril oldu...
sonuç olarak stoplarim yine orjinal halinde boşa bir 2 saat zaman harcadim =(

kanka sen beni neden dinlemiyorsun anlamadım..sök stopları farların dış plastiğinide öyle dene içten yap çok güzel olacak..

kanka sen beni neden dinlemiyorsun anlamadım..sök stopları farların dış plastiğinide öyle dene içten yap çok güzel olacak..

kıvanç stoplarin camini ayirip o riski almaya değer mi abi akıl var mantık var..
kazara bir yerinde çatlak oluştursam hayatta su almamış buhar yapmamış stoplarim başıma iş açacak...
gaza gelirsem sökücem stopları yine bahçede duvarin üstüne koyup arabadan uzakta dışardan boyicam.
boyanin görüntüsünde dalgalanma vs. hiç bişey yoktu fıstık gibiydi ama arabanin üstüne gelince tadım kaçtı bu hafta hallederim elbet.

Kırmızı stopları boyayınca çabuk koyulaşıyo renkten dolayı benim boyacıda boyatsaydık vernikli güzel olurdu tonunu da istediğin gibi pastayla aça aça istediğin tona getirirdi hemde parlak olurdu benim stopları görmüştün boyasını beğenmiştin ya volkan....

Kırmızı stopları boyayınca çabuk koyulaşıyo renkten dolayı benim boyacıda boyatsaydık vernikli güzel olurdu tonunu da istediğin gibi pastayla aça aça istediğin tona getirirdi hemde parlak olurdu benim stopları görmüştün boyasını beğenmiştin ya volkan....

abi aklima gelmedi değil ama beni biliyosun herşeyi kendim yapayim istiyorum =)

ama büyük ihtimalle vazgeçiyorum ben bu işten...boyatmicam orjinal kalsın.

abi aklima gelmedi değil ama beni biliyosun herşeyi kendim yapayim istiyorum =)

ama büyük ihtimalle vazgeçiyorum ben bu işten...boyatmicam orjinal kalsın.

evet bu stoplar boyanınca pek orjinal durmuyo bende ledliye daha cesaret edemedim.....

Volkan aslında güzel olmuş ama keşke söküp yapsaydın...

Geri
Üst Alt