Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stop Karartma

sakın bana stopları sökmeden yaptığını söyleme..stoplar sökülecek...far camı çıkacak ve içten boya atılacak wolkan unutma..sonra silikonla tekrar yapıştırırsın camını..biz arkadaşa yaptık ve rezil bir durum oldu?? umarım başına bu gelmez..

evet aybars şu anda doğukanla onu konuşuyoruz =) ben kesin 150 derler diye düşünmüştüm ama 80 iyi...sen kaan ve ben yaptirsak 70 e de inerler mis olur....

yunus ısıya dayanıklı boyalar var..siyah gümüş ve kırmızı olarak satılıyo piyasada..onlardan 1 kat bile atsan hayatta çıkmıyor...bauhaus koçtaş gibi yerlerde var.

---------- Post added at 15:12 ---------- Previous post was at 15:11 ----------

sakın bana stopları sökmeden yaptığını söyleme..stoplar sökülecek...far camı çıkacak ve içten boya atılacak wolkan unutma..sonra silikonla tekrar yapıştırırsın camını..biz arkadaşa yaptık ve rezil bir durum oldu?? umarım başına bu gelmez..

yok kıvanç test stopunu stoplarin camini falan sökmeden etmeden direk üstünden boyayarak yaptim...1 saat sonra tirnağimla kaziyip çikartmaya çaliştim çikmiyor..sadece selülozik tinerle çikiyor..korkulcak bişey yok yani.

hmm 80 tl aslında iyiymiş gerçekten.biraz düşün bence

bu arada birazdan çıkıcam eğer çok trafik yoksa gidip alıcam boyayı :)

aybars bence toplu boyatalim ya:D 15 lira ona vericeğne bekle 15 lira benzin parasi koy kenara..bahçelievlere gider boyatiriz işte =)

aybars bence toplu boyatalim ya:D 15 lira ona vericeğne bekle 15 lira benzin parasi koy kenara..bahçelievlere gider boyatiriz işte =)

tamam o zaman öyle yapalım =) ama haftaiçi okulum var benim.ancak çarşamba boşum bide cuma 1 den sonra

çarş olabilir aybars ayarlamaya çalişirim.

demin yine bişeyler denedim...
farkettim ki stoplar orjinal halinde çok güzel...sanirim hiç boyatmicam ya...

ne biliyim aybars ya..
ben cidden leonu daha almadan önce stoplarinin şekline şemaline hastaydım..
şimdi rengiyle oynicam derken ufak bi pürüz bile çıksa benim canımı acayip sıkar..değmez diye düşünmeye başladim...
ama emin ol bbgn yine önümden blackline stoplu bi bmw geçer ben eve gelir gece 2 de söker stoplari boyarim hahha

Geri
Üst Alt