Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sticker yardım..

Levent'in bir onceki sayfada gönderdiklerinde cruisin yazısı var altında zarlar var.. Onu uygulayabiliyormusun kırmızı olarak bakalım nasıl duruyor:)

Eyvallah kardesim zahmet ediyosun:)ok bu güzel olmuş..yarın ölçüsünü alayım Aybarsa veriyim yaptirtabilirim diyordu.Antalya'da stickercisi varmış galiba

abi şimdi gördüm konuyu..sana arkadaşın mailını ben pm olarak göndericem..kafanadikleri sorarsın..aybarstan aldım mailını dersin o yardımcı olur

Eyvallah kardesim zahmet ediyosun:)ok bu güzel olmuş..yarın ölçüsünü alayım Aybarsa veriyim yaptirtabilirim diyordu.Antalya'da stickercisi varmış galiba

ne zahmeti be arkadaşım biz scw ailesi değilmiyiz.inşallah güzel olur sonuncu yakıştı walla :)

erkan abi bunları buldum ama kafandaki model nasıl bilmediğim için belki bi fikir uyandırabilir...

stickerxz6.jpg

sticker1cm2.jpg

tld_tattoo_sticker.jpg
[/
GÜZEL VE İLGİNÇ HEPSİDE GERCEKTEN PAYLAŞTIĞIN İÖİN TŞEKKÜRLER ...

rica ederim abi nedemek... yardımım dokunduysa ne mutlu bana :) birde sayın patronumuzdan bişey rica etmek istiyorum buralardaysa duyar inş sesimi...bu alttaki sticker dan yaptırıp cama içten yapıştırılacak şekilde yapabilirmiyiz :)

200560_1841338587548_1063064783_2123706_7085127_n.jpg

bunu aslında benzin kapağına yaptırsak fena olmaz hanii ...

Geri
Üst Alt