Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sticker yardım..

arka tampona yazı kestir '' ür doğdum ür yaşarım '' :)

Erkan abi sticker bastırıyorum çamurluk altınada bastırabilirim :) 1 hafta içinde olursa yollarımm

patron ne sticker ı bastırıyosun ? yeni bi sticker bastırdım bilseydim sana söylerdim ya...

ana sayfadaki logodan hemde sinyal altına yapıştırılan stickerden bastıracağım. Ben kendime yaptırdım denemek amaçlı kullanıyorum kalitelimi diye. Sıkıntı çıkmazsa bastıracağım.

ana sayfadaki logodan hemde sinyal altına yapıştırılan stickerden bastıracağım. Ben kendime yaptırdım denemek amaçlı kullanıyorum kalitelimi diye. Sıkıntı çıkmazsa bastıracağım.

ooo süper... isterim onlardan ona göre :) listeye al beni....

serbayım banada yollarmısın stıcırsız dolaşıyoruz olmuyo dizi felan çekiyorlar boş boş çkıyo araç :D

Aksarayda otellerin ara sokağında stıckercı dükkanı var Urfalı diye yedek parçacıların ara sokağında kimse sorarsan gösterirler İst. en iyi araç stickercısı orası kişi iisteğine görede işlem yapabiliyor sıfırdan tavsiye ederim.

snc00295r.jpg
[/URL][/IMG]
böyle birşey yaptıralım abi :) ben kendi arabamda kullanıyorum :)

şaka bir yana eğer aklında birşey varsa,benim stickercım var.gayet kaliteli yaptıkları

Geri
Üst Alt