Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spoiler

su ana kadar toledo da en guzel duren eskı kasa jettaların spoılerı bır fıbercıde konustuk 250 tl ıstedıler.Bende vazgectım ama bu spoılerdan olan bır ıkı toledo gordum.Bunların yerıne parcacı arkadastan 30 tl gıbı bır rakam plastık mtechnıc spoiler aldım.Milleti zengin etmeye gerek yok.Adam koskoca fıber kalıpta malzeme yapıyor 1,000 tl alıyor kucuk spoılera 250 tl ıstıyor.

+1905
250 lira çok uçmuşlar abi internette astarlısını 150liraya satıyorlar zaten

abi bu tarz spoilerler gerçekten çok iyi duruyor toledo da benm de niyetim var ama çok para istiyorlar

abi bu tarz spoilerler gerçekten çok iyi duruyor toledo da benm de niyetim var ama çok para istiyorlar

belki toptan bır yere yaptırılabılırse fıyat asagıya dusebılır.Hasan abının iş yaptırdıgı bır yer vardı orayla konusmak lazım eger bu sekılde olursa bende bır tane alırım.

abi benide ekleyin o zaman bende alırım çünkü hevesim var böyle bir şeyde

benim dediğim spoiler aşagıdakı lınktekı olan bu toledoya en guzel oturan bıraz modıfıye edılıp tam oturuyor.Mevlüt adamlar bulduklarını opmeye çalışıyor.
http://www.bystuning.com/x_bys-volkswagen-jetta-orjinal-spoiler-jetta-spoyler_5183.php?k_id=10&kn=10

Haklısın abi bu spoiler konusunda gerçekten biryer bulursak bende katılırım kesin olarak kararlıyım yaptıracam..
ama o e-5teki toledonun spoileri bambaşkaydı kenarlardan ince seat amblemının bulunduğu yer yanı tam ortası yukarı doğru
kalın bombelıydı görüntü 10 numaraydı gerçekten

Haklısın abi bu spoiler konusunda gerçekten biryer bulursak bende katılırım kesin olarak kararlıyım yaptıracam..
ama o e-5teki toledonun spoileri bambaşkaydı kenarlardan ince seat amblemının bulunduğu yer yanı tam ortası yukarı doğru
kalın bombelıydı görüntü 10 numaraydı gerçekten

gecen senın aracı sankı ambarlı kavsaktakı brıdgestone bayısınde gordum.Hasan abının iş yaptırdıgı bır fıbercı vardı kendılerı ıle konusup bır fıyat almak gerekır.Senın dedıgın spoıler farklı bır araca aıt olup toledoya fıbercıler uyduruyor.Anlattıgın tarz bıraz bmw de kullNILn spoıler gıbı gozukuyor.Intte arastırıp bulabılırsen hep beraber yaptırabılkırz.

gecen senın aracı sankı ambarlı kavsaktakı brıdgestone bayısınde gordum.Hasan abının iş yaptırdıgı bır fıbercı vardı kendılerı ıle konusup bır fıyat almak gerekır.Senın dedıgın spoıler farklı bır araca aıt olup toledoya fıbercıler uyduruyor.Anlattıgın tarz bıraz bmw de kullNILn spoıler gıbı gozukuyor.Intte arastırıp bulabılırsen hep beraber yaptırabılkırz.

Doğru görmüşsün abi sağ arka tekerlekte iki tane çivi vardı onları çıkarttırıyordum :) uğrasaydın tanışmış olurduk
o gördüğüm spoiler modelini kaç saat aradım taradım yok abi hiçbir sitede bulamadım
ama araştırmaya devam ediyorum.. sabah esenyurtta arabama çarptılar sağ çamurluk göçtü onu aradaN çıkarıyım ondan snra
baskı balata + 4 disk + fren balataları + fren hortumları + el freni halatı komple değişecek.. bunlar bittikten sonraki ilk işim spoiler

Doğru görmüşsün abi sağ arka tekerlekte iki tane çivi vardı onları çıkarttırıyordum :) uğrasaydın tanışmış olurduk
o gördüğüm spoiler modelini kaç saat aradım taradım yok abi hiçbir sitede bulamadım
ama araştırmaya devam ediyorum.. sabah esenyurtta arabama çarptılar sağ çamurluk göçtü onu aradaN çıkarıyım ondan snra
baskı balata + 4 disk + fren balataları + fren hortumları + el freni halatı komple değişecek.. bunlar bittikten sonraki ilk işim spoiler

Geçmiş olsun kardeşim... Şu komple değiştireceklerin için fiyatını ve nerden olduğunu yazabilir misin?

eyvallah..
debriyaj seti + 4 disk + fren balataları komple + fren hidrolik hortumları + elfreni halatı = 300-350 TL gibi bir rakam çıktı
muhtemelen 300' e bitireceğiz..

Gelelim ustaya bunların tamamını yapıcaklar + tüm kapılar sökülüp su tahliyeleri komple temizlenecek + motor mazotlanacak
Bütün Motor komple bakımdan geçecek Elektrik tesisatı dahil yani kısacası check up yapılacak 2 gün benim arabayla uğraşacaklar
ustada 150-200 arası bişeye yaparız dedi onuda öyle kapattık..Bildiğim kadarıyla hiç kimse 150Tl den aşağı debriyaj setini değişmiyor
en az alan 150 alıyor

Geri
Üst Alt