Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Spoiler

Konu, 'Toledo' kısmında rhonin88 tarafından paylaşıldı.

1. rhonin88

rhonin88 SCW Üyesi

10
    0
    1
    Slm arkadaşlar. 2004 model Toledo için spoiler düşünüyorum. Böyle M3 spoiler çıta şeklinde. Nette baya aradım ama tam istediğim gibi bulamadım. Elinde resim olan yada yaptıran varsa paylaşabilir mi.. ?

2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    herhangi bir fibercide dilediğin gibi yaptırabilirsin

3. rhonin88

rhonin88 SCW Üyesi

10
    0
    1
    yaptırmak sorun değilde Cezmi abi. Yaptırdıktan sonra yakışır mı yakışma onu düşünüyorum.

4. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    ben dışarda yaptırdım akşam eklerim buraya resmini ayrıca aracın üzerinde ölçüsünü alıyor lar sen dilediğin gibi yön verirsin

---------- Post added at 13:47 ---------- Previous post was at 13:41 ----------

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?t=1560
    ikinci resim de görebilirsin

5. rhonin88

rhonin88 SCW Üyesi

10
    0
    1
    tamam bekliyorum akşama resimleri abi.

6. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    Bugün trafikte spoilerı olan bir toledo gördüm gümüş renk.. çok değişik bişeydi düz bagaja yapıştırma ince
    ama çok şekilliydi seat ambleminin oldugu kısımda spoiler yukarı doğru kalınlaşıyordu çok güzeldi... toledoyu öyle üretseler
    orjınal fabrikadan yapsalar bukadar olurdu..

Adama soruyum dedim hızlandım ben sellektör yaptıkça herif bastı gaza 4lü yaktım el kol bacak salladım yok abi adam e-5 te
    sırra kadem bastı neye uğradığımı şaşırdım.. Bu spoilerı nerde bulucaz bilen biri insanlık namına bana ulaşsın :)

7. nightwish1903

nightwish1903 SCW Üyesi

140
    10
    18
    mevlüt bende arıyorum :) ant.da fiberci sıkıntısı var.ince çıtalardan daha farklı bagajın köşesinide biraz kaplayan değişik bişi arıyorum.örnek olarak spoiler olanlar varsa buraya eklesinler görelim lütfen

8. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    ben istediğim modeli bulamadım istersen beraber yaptıralım bu işi fiberci ne demek ne iş yapar bir bilsem :D

9. nightwish1903

nightwish1903 SCW Üyesi

140
    10
    18
    plastiğe benzer bi madde işte uyduruk :) kalıpla döküyolar o parçayı.hangimi önce bulursa ona göre referans olur diğeride aynısını yaptırır gönderir.yrn sanayiye gidicem yayları taktırmak için hbrdar ederim

10. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    su ana kadar toledo da en guzel duren eskı kasa jettaların spoılerı bır fıbercıde konustuk 250 tl ıstedıler.Bende vazgectım ama bu spoılerdan olan bır ıkı toledo gordum.Bunların yerıne parcacı arkadastan 30 tl gıbı bır rakam plastık mtechnıc spoiler aldım.Milleti zengin etmeye gerek yok.Adam koskoca fıber kalıpta malzeme yapıyor 1,000 tl alıyor kucuk spoılera 250 tl ıstıyor.

Sayfayı Paylaş