Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda Muradıma erdim.. İlk aracımı aldım. (Nasibim)

Kazasız belasız kullanın hayırlı uğurlu olsun kaça aldınız sorması ayıp Bende aradım bulamadım ikinci el aldım
Amin sağolun inşallah.. Aracı bende çok aradım yani 10-12 bayiyi aramışımdır. Araçta 2 opsiyon var sadece jant ve büyük ekran multimedia ekranı.. Araç 150bg lik Act manuel olması benim en sevdiğim yönü oldu. Fiyatı 79.850
[doublepost=1491293820,1491293780][/doublepost]
Hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin.
Sağolun Amin İnşallah :)

Son düzenleme:
Hayırlı olsun güle güle kullanın aracınızı ben de şubat ayında yaklaşık 15 bayi arayarak Çanakkale de buldum aracımı bayi de çok ilgilendi sorunsuz teslim aldık.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı olsun güle güle kullanın aracınızı ben de şubat ayında yaklaşık 15 bayi arayarak Çanakkale de buldum aracımı bayi de çok ilgilendi sorunsuz teslim aldık.

Sağolun çok teşekkür ederim. Evet benimle de çok ilgilendiler ve sorunsuz teslim aldık. Size de hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela göstermesin. Güzel mutlu günlerde kullanın.. :)

Merhabalar,
Yaklaşık 1 aydır iş yoğunluğumdan ötürü foruma bakamamıştım. Normalde foruma araç arıyorum kısmında konu açarak almak istediğim aracı arıyordum. Sonrasında 2016 model sıfır FR almamız gerektiğine karar verdik.(Piyasadaki araçlara güvenemediğimizden) Yaklaşık 10 bayiye Leon FR için telefon açtım hiç bir bayi ellerinde olmadığını söyledi. Sonunda Çanakkale Avek ellerinde 2 adet olduğunu söyledi. Ellerindeki araçlardan birisi otomatik diğeri manueldi, ben manuel istediğim için hemen onu seçtim ve Satış temsilcisinin dediğine göre türkiye de bayilerde kalan son 2016 model manuel Leon FR' ı İstanbuldan kalkıp Çanakkaleye gidip ilk aracımı aldıp geldik çok şükür.. :)

Ekli dosyayı görüntüle 14894 Ekli dosyayı görüntüle 14895

Saygılar.
5gy7Ml)

Aracınızı güle güle kullanın. İstanbul Erya' da da son bir tane beyaz FR manuel vardı :) İyi günlerde kullanın.

Aracınızı güle güle kullanın. İstanbul Erya' da da son bir tane beyaz FR manuel vardı :) İyi günlerde kullanın.
Çok teşekkür ederim. Ben orayı arayıp aramadığımı hatırlayamadım ama İstanbul'da aramadığım yer kalmadı diye hatırlıyorum. Şuan da duruyorsa araç sonradan gelmiş de olabilir. Tam emin olamadım. O da bir leoncunun kısmeti olacaktır :)

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Hayırlı olsun hocam

Maaşallah Hayırlı olsun aracınız.Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanırsınız İnşallah.

Geri
Üst Alt