Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonunda Muradıma erdim.. İlk aracımı aldım. (Nasibim)

Kırmızı olsun fazla olsun :) Maşaaaaallah. Güle güle kullanın.
Ama Dsg nin tadına bakmanızı isterdim..
Amin Çok teşekkür ederim. İnşallah :) Şansımıza kırmızı ve opsiyonlu, diğer dsg olan araç beyaz ve opsiyonsuzdu. Ben biraz eski kafalıyım araç kullanırken beklentilerim farklı biraz ondan manuel tercihim oldu.

Amin Çok teşekkür ederim. İnşallah :) Şansımıza kırmızı ve opsiyonlu, diğer dsg olan araç beyaz ve opsiyonsuzdu. Ben biraz eski kafalıyım araç kullanırken beklentilerim farklı biraz ondan manuel tercihim oldu.
Kırmızıya içim gitmesine rağmen ben de alkantra kırmızıda yok diye başka bir renk almıştım ama şu an çok da iyi yapmışım diyorum..
Toplasan 10 tane yok aldığım renkten :D kazasız belasız bin kardeşim. Allah utandırmasın..

Kırmızıya içim gitmesine rağmen ben de alkantra kırmızıda yok diye başka bir renk almıştım ama şu an çok da iyi yapmışım diyorum..
Toplasan 10 tane yok aldığım renkten :D kazasız belasız bin kardeşim. Allah utandırmasın..
Amin. Allah kimseye kaza bela göstermesin. Herkesin kısmeti farklı, Siz de özel bir araç sahibi olmuşsunuz ne mutlu size :)

Maşallah hayırlı ugurlu olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kazasız belasız kullanın hayırlı uğurlu olsun kaça aldınız sorması ayıp Bende aradım bulamadım ikinci el aldım

Geri
Üst Alt