Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonar angel eye

evet araç güzel, lakin far konusu güme gitmesin, geçenlerde bende baktım nette 320 ila 750 ye kadar angel far var..ben birde şunu merak ettim : direk takıldığından bahsediliyor ilanlarda. şimdiki farların motorları var bildiğim kadarıyla farları indirip kaldıran.. bu sistemler uyuyor mu acaba.. forumda angel far takan arkadaşlar var..bizi aydınlatırlarsa sevinirim
maalesef far yükseklik ayarı devre dışı kalıyor

sonar marka kullanıyorum, far yükseklik ayarı da yapılabiliyor. tek sıkıntı takılması zahmetli. tamponun sökülmesi lazım montaj için.

bende fk var. içerden otomatik far yükseklik ayarı yapılamıyor. kaputu açıp alyan tornavidayla yapılıyor sadece

sonar marka kullanıyorum, far yükseklik ayarı da yapılabiliyor. tek sıkıntı takılması zahmetli. tamponun sökülmesi lazım montaj için.

pm yolladım.tamponmu sökülüyor :s sonarlar içinmi geçerli bu, mehmetin fk farklımı görüntü olarak? nerden temin edebiliriim , bildiğiniz bir yer varsa irtibata geçeyim

Piyasada ıkı uc çeşit angel far var.Bırı angel ama ıcınde mercek yok digeri dp marka mercek var içleri krom rengınde ucuncusu sonar marka mercekli siyah zemın digerlerinden daha guzel duruyor.Montaj ıcın tampon sokulup takılıyor.Ayarı manuel olarak yapılıyor.Farları xenon ile beraber kullanırsan bır sıkıntı oluşturmaz.Normal ampul ile kullanıcaksan onunu gormede bıraz sıkıntın olabılır.Mercekli olanların merceklerı mıka oldugundan xenon harıcınde sıkıntılı oluyor.Birde angelların mercekleri H1 kullanacagınız ampul yada xenon H1 olacak.

baya meaşakatli bir işe benziyor..montaj tamam ama..önünü görememe, kumanda edememe can sıkabilir..

bilgiler için teşekkürler.

maşallah guzel araç bende cok begendım...

Geri
Üst Alt