Sonar angel eye | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sonar angel eye

nightwish1903

Kayıtlı Üye
sonunda 300tl ye alıp taktırdım.tamponu komple söküyorlar.1saat sürdü.tanıdıktı para vermedim :) taktırmak isteyenler için ;

selam arkadaşlar..ön tarafı biraz şenlendirmek adına angel eye almak istiyorum ama antalyada yok tabiki.internetten bi kaç yerde buldum aslında ama internet işlerini pek sevmem.öneri ve bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
ve spacer nasıl olur nerden temin edebilirim yakışır mı? omercanilica kardeşim yandan fotoları istemiştin, sende bi bakarsan...

picassoner

Kayıtlı Üye
ben kullanıyorum memnunum. lakin tek sıkıntısı tam ayar kesinlikle yapılmıyor. satılık ilanında bakabilirsin nasıl göründüğüne.

picassoner

Kayıtlı Üye
bu arada jantlar çok yakışmış, maliyet ne oldu pm atarsan sevinirim.

toyyerbugra

Kayıtlı Üye
katılıyorum abi cok şık olmus arac =) allah kaza bela gostermesın

effect1903

Kayıtlı Üye
Tam benim düşündüğüm jantları takmışsın, çok güzel olmuş renkdaşım :)

Ali

Kayıtlı Üye
evet araç güzel, lakin far konusu güme gitmesin, geçenlerde bende baktım nette 320 ila 750 ye kadar angel far var..ben birde şunu merak ettim : direk takıldığından bahsediliyor ilanlarda. şimdiki farların motorları var bildiğim kadarıyla farları indirip kaldıran.. bu sistemler uyuyor mu acaba.. forumda angel far takan arkadaşlar var..bizi aydınlatırlarsa sevinirim

mehmetelt

Kayıtlı Üye
evet araç güzel, lakin far konusu güme gitmesin, geçenlerde bende baktım nette 320 ila 750 ye kadar angel far var..ben birde şunu merak ettim : direk takıldığından bahsediliyor ilanlarda. şimdiki farların motorları var bildiğim kadarıyla farları indirip kaldıran.. bu sistemler uyuyor mu acaba.. forumda angel far takan arkadaşlar var..bizi aydınlatırlarsa sevinirim
maalesef far yükseklik ayarı devre dışı kalıyor

Üst Alt