Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Son Dakika Ünlü Kayak Sporcusu Evlendi

kazııııııı kardeşim evlendigine çok sevindim .ama çagırmadıgına bozuldum ,evlilikte keramet vardır derler bak saç çıkmış sende de bide yurt dışı felna diyon la alacagın olsun kazım saçlar harika olmuş vegasdaki fişçi adamlara dönmüşsün kızlarda başın da fişversene diye

kazııııııı kardeşim evlendigine çok sevindim .ama çagırmadıgına bozuldum ,evlilikte keramet vardır derler bak saç çıkmış sende de bide yurt dışı felna diyon la alacagın olsun kazım saçlar harika olmuş vegasdaki fişçi adamlara dönmüşsün kızlarda başın da fişversene diye

abii bize özel erciyeste bi kümes tavıkla düğün yapacakmış unutmamış bizi :D :eek:

la avcı avcı yı nerde bulacagını iyi bilir ben eski kulagı kesiklerdenim kazımın bana yetişmesi içn 40 fırın ekmek yemesi lazım

@ tugra kazım abiii ekmekleri yemenn lazımm :D facede zaten av muahbbetinden gidiyo sabahta yazdı

bu arada böyle romantik olabilirmi :D
559897_10151455878304376_417423952_n.jpg

Harbiden çağırmadın abi dugune bide bana facebookta haberi yokmus gibi davranıyor

Geri
Üst Alt