Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Son Dakika Ünlü Kayak Sporcusu Evlendi

Abowwwwwwwww kazim abicim hayirli uğurlu olsun, yanliz senden bir ricam olucak 2.ci fotodaki bayanlardan birtanesi baldizin herhalde bak gencecik gül gibi delikanliyim hazir yakalamisken bacanak oluruz :D
sendemi onur sıranı bekle daha fatih var sırada ve digerleri kazım liste yapacak mış sonra kurayla çekiliş

sendemi onur sıranı bekle daha fatih var sırada ve digerleri kazım liste yapacak mış sonra kurayla çekiliş

Pardon abi ismimi listeye yazdirmak istiyorum, kim ilgileniyor acaba nerde bu devlet?? :D

En kötü ihtimal 500 m. yarisalim ilk gelen kizi alsin olurmu :eek:

Pardon abi ismimi listeye yazdirmak istiyorum, kim ilgileniyor acaba nerde bu devlet?? :D

En kötü ihtimal 500 m. yarisalim ilk gelen kizi alsin olurmu :eek:
listeyi kazım yapıyoda o da ortada yok nerde bilen de yok adam kayıp yarış işine gelin ce oda olacaka ama ata sporumuz güreş başta olacak puhahapuhahapuhaha

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
listeyi kazım yapıyoda o da ortada yok nerde bilen de yok adam kayıp yarış işine gelin ce oda olacaka ama ata sporumuz güreş başta olacak puhahapuhahapuhaha

kazım abi şu anda yeraltı çarşısında yeni personellerle tanışma kaynaşma seminerinde halka ilşkileri kazım abiye ait yeraltının puhahapuhaha

kazımın dügün den sonra yaşadıgı evei buldum
71947_10151548491906303_933353804_n.jpg
601152_10151548485116303_1063538376_n.jpg

Geri
Üst Alt