Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sohbet Muhabbet CANI SIKILAN BURAYA....

farkındamısınız konular birikmiş şuan pcimde eski konular 1 hafta önceki konular mevcut guncel konular gitmiş :) kafayı yedi sonunda forum

aşırı sürat hep felakettir...bugün itibariyle; şile yolunda kamyonun altına giren, kaza sonrası ibre 160 kalması bu tür kazalardan ibret olması ders almamız gerekir.3 fidan gibi gencimizi kaybettik allah rahmet eylesin.sen ne kadar usta şöfor olsanda yollarda çok cahil insanlar var.her kazayıda devlete mahal etmemek lazım hatayı kendımızde arayalım.kazanın saati yoktur.yollarda hep ramak kala vardır. rabbim kazalardan belalardan korusun.az dikkat http://www.milliyet.com.tr/sile-yolunda-feci-kaza-3-olu-gundem-2028365/

102 BEYGİR MOTOR GÜCÜNE SAHİP ARACIM
BENZİNDE 62 BEYGİR
LPGDE 57 BEYGİR GÜÇ ALABİLİYORUZ EKSPERTİZ RAPORUNA GÖRE
TORKLAR 100 VERİMLİ

BENDE SENEDE 5-7 ARAS KM YAPAN BİRİYİM BU ARACI ALMAYA KARAR VERDİM SİZLERE DANIŞMAK İSTEDİM YADA BU MOTOR BANA NE KADAR GİDER NELER YAPMAM GEREK ŞU SORUMA Bİ CEVAP VERE BİLİRMİSİNİZ

Geri
Üst Alt