Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sohbet Muhabbet CANI SIKILAN BURAYA....

102 BEYGİR MOTOR GÜCÜNE SAHİP ARACIM
BENZİNDE 62 BEYGİR
LPGDE 57 BEYGİR GÜÇ ALABİLİYORUZ EKSPERTİZ RAPORUNA GÖRE
TORKLAR 100 VERİMLİ

BENDE SENEDE 5-7 ARAS KM YAPAN BİRİYİM BU ARACI ALMAYA KARAR VERDİM SİZLERE DANIŞMAK İSTEDİM YADA BU MOTOR BANA NE KADAR GİDER NELER YAPMAM GEREK ŞU SORUMA Bİ CEVAP VERE BİLİRMİSİNİZ
öncelikle hayırlısı olsun.beygire çok takmamak lazım atıyorum adamda 500 beygirli arabası var 500 beygirle gidilecek yol yok.şimdi bende 105 beygir var 105 beygirle gitmiyom çekişe bağlıdır.aracın yolda bayılmaması çekişi falan kullanımı rahat olsun ıhtıyacını cevap versin.burda motorun ömrü azaldıkca beygir sayısı düşer.motor ister indi bindi vs.insanların nasıl suya yemeğe ihtiyacı varsa araclarımızın da bakıma yağa tuza ihtiyacı var ihmal etmemek gerekir.şimdi motor şu zamana kadar gider şu tarihte biter dıye bişi diyemeyiz.tamamen kullanıma bağlıdır.emek veriyon mu yağını suyuna bakıyon mu vitesi devrinde kullanıyon mu zorluyon mu

ayrıca soru cevap için daha ii takip edebilmemiz için lütfen alıntı yaparak forumu kullanalım.burası sıradan bi forum değildir.yeni profil durum güncellemnizi değil konu açarak,ya da konuyla ilgili bi makale bulursanız konu içersinde paylaşabilirsiniz..tşkler rabbim kaza bela bela vermesin insanlar eskiyor motor da eskir

Madem sohbet muhabbet demişsiniz bir şeyler danışayım size.
Bu amerikan park olayı pek hoşuma gidiyor. Ancak modül felan taktırmakta istemiyorum açıkcası.
Park ampülleri sanırım w5w... En azından kitapçıkta öyle gördüm.
Acaba park ampüllerin oraya turuncu bir w5w ampül alıp taksam aynı havayı yakalama şansım olmaz mı ?
Bir de zaten park ampülleri çok cılız yanıyor. Yani tek başına parkları açtığımda açık mı değil mi hiç belli değil gibi ibizalarda.
Ne dersiniz beyler ne önerirsiniz.

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Madem sohbet muhabbet demişsiniz bir şeyler danışayım size.
Bu amerikan park olayı pek hoşuma gidiyor. Ancak modül felan taktırmakta istemiyorum açıkcası.
Park ampülleri sanırım w5w... En azından kitapçıkta öyle gördüm.
Acaba park ampüllerin oraya turuncu bir w5w ampül alıp taksam aynı havayı yakalama şansım olmaz mı ?
Bir de zaten park ampülleri çok cılız yanıyor. Yani tek başına parkları açtığımda açık mı değil mi hiç belli değil gibi ibizalarda.
Ne dersiniz beyler ne önerirsiniz.

Ben canbus hassasiyet ayarlı bi amerikan park kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok bundan önceki kullandığım ucuz dandik bişeydi fakat kaputu açtığımda tamamen yamulduklarını gördüm o günden sonra iyi bişey aldım ve uzun süredir kullanıyorum hiç ısınmada yok park ampüllerinide iyi bişey takarsan daha hoş durur haliyle.

Ben canbus hassasiyet ayarlı bi amerikan park kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok bundan önceki kullandığım ucuz dandik bişeydi fakat kaputu açtığımda tamamen yamulduklarını gördüm o günden sonra iyi bişey aldım ve uzun süredir kullanıyorum hiç ısınmada yok park ampüllerinide iyi bişey takarsan daha hoş durur haliyle.

Bende de sen de de reference var. Peki dediğim gibi sadece park ampüllerini değişsem nasıl bir görüntü olur ki ?
Şöyle parlak turuncu bir ampül ile.

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
@bora55 muhterem haftasonu izmirde olacağım nasipse zaman kalırsa bi çay içeriz kısmet olursa :)

@bora55 muhterem haftasonu izmirde olacağım nasipse zaman kalırsa bi çay içeriz kısmet olursa :)

Geri
Üst Alt