Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Smart fourfour brabus hakkında

tabi gelmez, bende sanırım dedim Ayberk:) çok ilginç olur eğer öyleyse.. ist. izmir ankara antalya gibi illerde yok ama Konya da 2 tane var:) imkansız die bişey yoktur tabi:)

tabi gelmez, bende sanırım dedim Ayberk:) çok ilginç olur eğer öyleyse.. ist. izmir ankara antalya gibi illerde yok ama Konya da 2 tane var:) imkansız die bişey yoktur tabi:)

Kastettiğiniz Konya'daki araçlar, o ilandaki araçtan 2 tane ise Konya'da hiç BRABUS yokmuş :)

arkadaşlar bu araç hakkında düşüncelerinizi alayım lütfen. performans, yakıt,dizayn,vb .. ne dersiniz.
Teknik verileri:
0-100 km hızlanma 6.9 sn
230 nm tork
1.5 cc 177 hp

5439.jpg

5448.jpg

5455.jpg

5460.jpg

5464.jpg

bu arabanın roadster ini eşime gösterdim... bundan alalım sana diye beğenmedi... şimdi ötünüp duruyo ben bunu kullanamıyorum arkası çok kalkık satalım bunu başka alalım diye... ben de kıs kıs gülüyürum içimden... ben hiç leon umu satarmıyım....:)

bu arabanın roadster ini eşime gösterdim... bundan alalım sana diye beğenmedi... şimdi ötünüp duruyo ben bunu kullanamıyorum arkası çok kalkık satalım bunu başka alalım diye... ben de kıs kıs gülüyürum içimden... ben hiç leon umu satarmıyım....:)

Bence başarılı bir araç konyada da var bitane siyah çok hoşuma gitti....

Geri
Üst Alt