Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Smart fourfour brabus hakkında

daha ne saglam motor saglam kasa ve bana gorede ıyı goruntu

ayberk sanayıde mersocu tanıdıgım var uyguna bulurum paracayı:) sonucta uzerınde 6.3 amg motoru yok

coupe modeli çok güzel bunların, çok küçük abi ya fiat 500 gibi nerdeyse:)

ayberk sanayıde mersocu tanıdıgım var uyguna bulurum paracayı:) sonucta uzerınde 6.3 amg motoru yok

Sanayideki mersocunun TR'de 5 tane olan bi aracın parçasını stoklayacağını sanmam Abi :D
Motor konusunda parça sıkıntısı olmaz zaten. Mitsubishi motoru var üzerinde. Ki zaten bissürü CZT var TR'de. Birçok parçası aynıdır tahminince.
Ancak demek istediğim ıvır zıvır parçaları için :) Mesela kendi arabamın 1 tane sis kapağı için 4 ay beklediğimi bilirim. Aynı bunun gibi.

5 den fazladır sanırım, sadece konyada kesin 2 tane olduğunu biliyorum biri benim yıkamacıda:)

Valla bi ilde 10 tane de olsa sanayideki parçacı onun parçalarını getiripde stoklamaz. Servis bile getirip stoklamıyo.

Sanayideki mersocunun TR'de 5 tane olan bi aracın parçasını stoklayacağını sanmam Abi :D

5 den fazladır sanırım, sadece konyada kesin 2 tane olduğunu biliyorum biri benim yıkamacıda:)

Valla bi ilde 10 tane de olsa sanayideki parçacı onun parçalarını getiripde stoklamaz. Servis bile getirip stoklamıyo.

5 de çok emindin 10 a çıktı:D hemde TR de de değil, ilde:D

Smart Four four vardır bir sürü zaten, 5 tane olan Brabus'ı.

Geri
Üst Alt