Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Size de sormak istedim ..

abi diesel diesel diesel diyince mıllet heralde cok az yakacak benzınlıgın onunden gececegım 20 km daha gıdecek dıye dusunuyordum. 100 liraya 300km gidecegime 100 liraya 150 km giderim zevkini alırım ..

bence e46 3.20 yada 25 cabrio almanı tavsiye ederim yaşına göre gene en mantıklısı o bence çünkü yaşın genç kanın hızlı neticede s2000 çok tehlikeli bir araç heleki vsa'sızı dikkat ettiysen zaten kazasızı yok vsa'lıda olsa illaki yüzde 99'unun pert kaydı felan kesinlikle kazası var tamam çok güzel araba ama hızlı bi araba eğer benim tavsiyemi sorcak olursan e46 cabrio bul bitane temiz onla iyice cöz yanlama işini felan çünki tecrübe şart kolay işler değil ondan sonra yükseltirsin seviyeyi direk sen limitten başlarsan allah korusun. :) porsche konusunda benim bildiğim porsche, ferrari gibi araçlar hız için yapıldığı için blokları felan çok ince adamlar güç almak için motoru artık limitte yapıyolar sürtünme felan çok az olması için , o yüzden dikkat ettiysen porsche, ferrari gibi araçlar hep 15 bin 20binde satılık çünki motor uzun ömürlü değil mazda rx-8de öyle mesela, dikkat et porsche'da gönlün varsa ilk spor arabanda sıkıntılar yaşayıp soguma derim ben :) illaki bu 3 tercihten olucaksa z4ün temizini bul derim ozamanda :)

büyük başın büyük derdi olsada yine porsche yinede porsche...

bence e46 3.20 yada 25 cabrio almanı tavsiye ederim yaşına göre gene en mantıklısı o bence çünkü yaşın genç kanın hızlı neticede s2000 çok tehlikeli bir araç heleki vsa'sızı dikkat ettiysen zaten kazasızı yok vsa'lıda olsa illaki yüzde 99'unun pert kaydı felan kesinlikle kazası var tamam çok güzel araba ama hızlı bi araba eğer benim tavsiyemi sorcak olursan e46 cabrio bul bitane temiz onla iyice cöz yanlama işini felan çünki tecrübe şart kolay işler değil ondan sonra yükseltirsin seviyeyi direk sen limitten başlarsan allah korusun. :) porsche konusunda benim bildiğim porsche, ferrari gibi araçlar hız için yapıldığı için blokları felan çok ince adamlar güç almak için motoru artık limitte yapıyolar sürtünme felan çok az olması için , o yüzden dikkat ettiysen porsche, ferrari gibi araçlar hep 15 bin 20binde satılık çünki motor uzun ömürlü değil mazda rx-8de öyle mesela, dikkat et porsche'da gönlün varsa ilk spor arabanda sıkıntılar yaşayıp soguma derim ben :) illaki bu 3 tercihten olucaksa z4ün temizini bul derim ozamanda :)

porschenın motoru lımıttemı :) oyle b dunya yok vag grubunun atası porsche zaten motorları da tas gıbı ınsanları en ucuz porschelerı bıle elden cıkarmalarının nedenı parca fıyatlarının cok yuksek olmasından ılerı gelıyor.boxster gıbı ucuz b porschenın baskı balatası 8bın euro dogusta.ucuza satılmasının dıger b nedenı de bu zaten parca fıyatları yuksek alıcı profılını de daraltıyor her ne kadar s2k fıyatına porsche alınabılıyor olunsada.s2k cok dengelı b araba degıl cozmek gerekıyor kullanan butun tanıdıklarım bunu soyluyor en azından.z4 daha b oturalıklı ama gıtmesı flan ıstenıyorsa o da mz4 olmalı zaten.e46 cabrıo alınabılır 330ci flan eger m3 alınamıyorsa.328 e kadar zaten performans adına bsy beklenmemelı butun bmw cı arkadaslarım bunu soyluyor.

Geri
Üst Alt