Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Size de sormak istedim ..

benim gönül bağım var porsche ye çocukluk hayalim..tadı nasıl hiç bilmiyorum...
s 2000 çok güzel bir araç ancak polislerinde mimli aracı..
z4 e gelince ilk aracım bmw idi z3 kullandım keyfi başka..

hava kariyer sükse herkes bana baksın diyorsan ve öyle arabayı bağırtmadan egzozdan ses çıkarmadan diyorsan porsche

Bu arafa bi dip not 2008 boxsterS 100 tl ile sakin kullanimda karisik 150 km yol yapiyo eski porsche ne yapar bilmem

kesınlıkle z4 ama e46 cabrıo yu hıcbırıne degısmem:)

kaan kesinlikle z4 derim. hele hele kayseri de kesin z4 :)

nefsin sınırı yok inanın gonul ıster hepsını alayım hepsıne bıneyım ama birinden birini temiz olanı tercıh etmem lazım alacagım s2000 komple boyalı ve vsasiz 76000 binde gelınde alın bu arabayi ... benımde gonlum z4 den yana ama s2000 beni cok tahrik eden bir araç tamamen bindigimde hız ve yan olarak beni tatmin edebilecek bir araç gibi gorunuyor

Bu saydığın arabaların hepsi benzin canavarı.. Madem yakıtla ilgili sorunun yoktu neden ilk arabanı dizel sectin..1.4 tsı daha performansli bir araç iken:confused:

hiiç düşünme s2000 yaşın için ve istediklerini karşılaması için ideal bi araç. o porsche ye niyetlenmiştim bende 24.000 euro ya bırakmışlardı.euro 2.250iken..renkten kaybediyo,vazgeçmiştim

Geri
Üst Alt