sizce hangi leon ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

sizce hangi leon ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scgnbsl

Kayıtlı Üye
siyahın orjinal aero+sunroof artısı var.siyah asilliği başka ama temizliği sıkıntı.ben şuan alıyor olsam siyahtan sıkıldığım için kırmızı derim ama bu iki seçenek arasından ise siyah olan..

kfy

Administrator
hangisi olursa olsun şase no dan mutlaka kontrol ettir

braga26

Forumdan Uzaklaştırıldı
bendede kırmızı vardı şahsen bende siyah düşünüyorum aslında kırmızı uzaktan kumandalı gibi duruyo :D

braga26

Forumdan Uzaklaştırıldı
servise göztericem abi alırsam kesinlikle

cancancan

Kayıtlı Üye
bence ikiside fazlasıyla oynanmış arabalar alırken dikkat etmek lazım kırmızı olanın bagaj kapağındaki stoplar c sütununun stopları ile tutmuyor ya bagaj acık olduğundan yada kazalı olabilir ama bana kalırsa siyah biraz daha temiz duruyor ben olsam siyah olanını alırdım ama yinede iyi bir servise veya ustaya göstermekte yarar var.

braga26

Forumdan Uzaklaştırıldı
bagak açık gibi duruyo ama net belli değil alırsam biraz sadeleştiricem aslında formdan bu fiyatlara satan bulursam daha iyi

braga26

Forumdan Uzaklaştırıldı
siyahtakilerin aero tampon olduguna eminmisin ayrıca kırmızıdakıler fıber degılmı kesınlıkle ben anlamadım farkınıda ondan

BoMBeR

Kayıtlı Üye
Siyahta komple aero var yalnız arkadaşa nerden esmişse panjur ve ızgarayı rezil etmiş. Siyah araba sporken bile ağır ve oturaklı durmasıyla bilinir, aracın bütün havasını mahvetmiş. Onu alırsan orjinal panjur ve ızgaranın elinde olup, olmadığını sor derim.

Bir de yan eteklerin öndeki çıkabilen parçaları yok. Muhtemelen çıkartırken kırdılar çünkü kırılması çok kolay. Onlar kırılmışken de yan etekleri komple sök at daha iyi, aracın görünümünü fena halde bozarlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt