Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce dizell hangi seat modeli...

çok güzel bi örnek mesela alınabililecek araç olarak ciddi anlamda nadir bi model ve pd 130 :)

cordobalarda var pd motor ibizalarda var seat istiyorsan cordoba dizel çok mantıklı ama vw grubuda olur dersen temiz kullanılmış bi golg olabilir bora olabilir 1.9 tdi lerden bahsediyorum :)

aynen katılıyorum arkadaşım passatı'da düşünüyorum zaten birde aklımı çelen toyota dizel var yakıt çok şahane arkadaşım kullanıyor, aklımı çelmeye çalışıyor zaten :) işte araştırıyorum 2004 model passatmı 2007-2008 yeni kasa corollamı diye.. cordobadan fikrimi değiştirdim çünkü toledodaki sessiz sürüş keyfini ve zevkini vermiyor birde motoru 3 silindir olunca vazgeçme sebebim diyebilirim..

passatın konforunu hissini bulamazsın corollada birde kesinlikle ve kesinlikle otomatik toyota tavsiye etmem bilgin olsun
ben passat alırım yada golf :)

hepsı 3 sılındır sız toledoyu satmayı dusunuyorsanız hazır musterı var :)

Passat veya Bora PD130 hangisi temiz olursa onu alırdım..

Toyotannı dizel otomatikleri(triptronik)nin vites geçişleri sıkıntılı çok sarsıyor yokuşta geri kaçırıyor.

Benzinlileri tam otomatik sıkıntısız.

Dizel otomatikleri bilmem ama kesinlikle tavsiye etmem deyince tuhaf oldu sanki çünkü dünyada otomatik viteste en sorunsuz toyota ve honda dır..

Honda HRV nin şanzımanıda çok sıkıntılı cvt sanırım. 2004 benzinli otomatik corollası olan akrabam var 240,000km'de mükemmel şanzımanı.

zaten otomatik- triptronik sadece passat ta düşünüyorum toyota alırsam eğer manuel olması daha iyi olur bizim için ;)
toyotanın sessiz çalışması ve ekonomik yakıtı cezbediyor turbo ağrızasını daha kimseden duymadım 190binde bile bir sıkıntı yok arkadaşımda vardı sorunsuz kullanıyordu...

Geri
Üst Alt