Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sizce dizell hangi seat modeli...

Ben 2006 model üzeri 1.9 TDI Leonlardan öneririm. Toldeo'dan alışkın olduğunuz sallantısız gidişi Bir Ibiza kullanıcısı olarak Cordoba'da bulamayacağınızı düşünüyorum. Daha küçük ve sesli ve sallantılı Toledo'ya nazaran.

1.4 75 Beygir, 2006dan sonra 1.480 BG, stylance s-rider forumda birçok konuda mevcut, araştırıp bulabilirsiniz

Toledo satıp 30 bin gibi bir bütçe ile cordoba alırsanız bence mantıksız bir iş yapmış olursunuz.. Toledoda ki konforu cordobada bulamazsınız çünkü segment olarak toledo üst sınıf araba.. 30 bin bütçe ile toledo dan sonra en alınası araç seat leon 1.9 tdi'dir...

Ben 2006 model üzeri 1.9 TDI Leonlardan öneririm. Toldeo'dan alışkın olduğunuz sallantısız gidişi Bir Ibiza kullanıcısı olarak Cordoba'da bulamayacağınızı düşünüyorum. Daha küçük ve sesli ve sallantılı Toledo'ya nazaran.

1.4 75 Beygir, 2006dan sonra 1.480 BG, stylance s-rider forumda birçok konuda mevcut, araştırıp bulabilirsiniz

o fiyatlara bulabileceğini zannetmiyorum

arkadaşlar doğru söylüyorsunuz bugün bir cordoba S-rider a baktım kesinlikle sürüş keyfini, alışkın olamadığım için galiba alamadım.. aracımın seri ve atak olmasını eğer cordoba almış olursam daha çok ararım.. toledo daki zevki veren bi araç düşünmeliyim belkide :(

pd motorlu alda hangisi olursa olsun hem yakıtı üzmez hem bilindik motor hemde dayanıkıdır ileriye dönük :)

cordobalarda var pd motor ibizalarda var seat istiyorsan cordoba dizel çok mantıklı ama vw grubuda olur dersen temiz kullanılmış bi golg olabilir bora olabilir 1.9 tdi lerden bahsediyorum :)

Ben sizin yerinizde olsam ilandaki aracı düşünürüdüm..Konfor var herşey var, Çift kırmızı 130 hp 310 nm tork 6 ileri vites + sunroof var.. Türkiyede sayılı bunlardan..

Volkswagen Golf 1.9 TDi Comfortline 2004 Model 32.000 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 65693170

haklısınız zaten aklımdan geçen bir dizel grubada vw.... 2003-2004 çift kırmızı passatlarada bakıyorum konfor rahatlık benim için ön planda zaten.. ilandaki golf yerine passat tarzı olması aile için daha iyi olucak diye düşünüyorum..

Geri
Üst Alt