Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek hakkında

Arkadaşımın tespiti: sileceklerin bağlantı yeri (cama basınç uyguladığı alan) dar olduğu için silecekler cama tam anlamıyla oturmuyor. Bu doğrultuda augur un dediği gibi silecek lastiği değişimi çözüm olmayabilir.

Arkadaşımın tespiti: sileceklerin bağlantı yeri (cama basınç uyguladığı alan) dar olduğu için silecekler cama tam anlamıyla oturmuyor. Bu doğrultuda augur un dediği gibi silecek lastiği değişimi çözüm olmayabilir.

Aynen hocam.sorun kolun basışında ve doğuşun bunun arkasında durmamasında.yeni gelecek kolu beklemek lazım bence.

bütün kış gacır gucur sesle çalışan bir silecekle nasıl geçecek :)

Çözümü olsa geçmez de, çözümü olmayınca yapacak bir şey yok.kolu değiştirsen de aynı kol olduğundan sorunun çözülmeme olasılığı yüksek.çözüleceğini bilsem hiç garantiyle filanda uğraşmadan ücretli olarak bugün değiştireceğim valla.hatta ücreti de 52 tl mi neymiş

İsterseniz şöyle yapalım, siz kolu değiştirin, sorun çözülürse bende değiştireyim :D

Çözümü olsa geçmez de, çözümü olmayınca yapacak bir şey yok.kolu değiştirsen de aynı kol olduğundan sorunun çözülmeme olasılığı yüksek.çözüleceğini bilsem hiç garantiyle filanda uğraşmadan ücretli olarak bugün değiştireceğim valla.hatta ücreti de 52 tl mi neymiş

İsterseniz şöyle yapalım, siz kolu değiştirin, sorun çözülürse bende değiştireyim :D

walla arkadaşım serviste ücretsiz değiştirtti.. böyle iş mi olur sıfır arabada diye, ama sonuç değişmedi.. o yüzden servisteki silecekler sorunu çözmüyor.. her şeye rağmen bosch aerotwin lerden bir takım almayı düşünüyorum.. karar vermedim henüz :)

eğer alırsam sonucu paylaşırım..

walla arkadaşım serviste ücretsiz değiştirtti.. böyle iş mi olur sıfır arabada diye, ama sonuç değişmedi.. o yüzden servisteki silecekler sorunu çözmüyor.. her şeye rağmen bosch aerotwin lerden bir takım almayı düşünüyorum.. karar vermedim henüz :)

eğer alırsam sonucu paylaşırım..

Bnm silecek de değişti serviste ve sorun devam ediyor.alacağınız silecek sorunu çözmeyecek.sorun kolda ve yeni parça kodlu bir kol gelmedikçe kol değişiminin de sorunu çözeceğini sanmıyorum

Geri
Üst Alt