Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Silecek hakkında

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında tanergungor tarafından paylaşıldı.

1. tanergungor

tanergungor SCW Üyesi

69
    24
    8
    Arkadaşlar selam,
    hemen konuya giriyorum!

Bu akşam arabayı yıkattım ve ön camı silerken yağmur sensörünün açık kaldığını silecekler çalıştığında anladım =)
    Elimdeki bezi kaptığı gibi götürdü silecek ve sonrasında kırıldı yavrucak =)

Hiç bilginiz var mı ne kadar silecek? Bir de yanılmıyorsam VW grubu araçları ile aynı sileceği kullanıyor değil mi?

2. hhozturkk

hhozturkk SCW Üyesi

78
    25
    18
    eğer sadece silecek kırıldıysa serviste tanesi 52 tl

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. tanergungor

tanergungor SCW Üyesi

69
    24
    8
    Evet sadece bir silecek, bağlantı yerinden kırıldı. Sileceğin tam ortasında onu tutan bir bağlantı noktası var ya orası.

4. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.776
    5.614
    113
    Serviste bulunuyor. Fiyatını arkadaş vermiş zaten, yağmur sensörünü aracı yıkayacağınız zaman kapatmayı unutmayın elinize birşey olabilirdi

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  5. TSI68

TSI68 SCW Üyesi

214
    72
    28
    araba ilk çalıştığında sensör nasıl devrede olabiliyor ki? Her araç kapanışında sensörün çalışabilmesi için kapat aç yapmak gerekir diye biliyorum. Yenilerde farklı mı ki:confused:

6. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Otomatik mod ta ise bir kerelik çalışır. Bir daha çalışmaz ondan dolayı olmuştur...

7. tanergungor

tanergungor SCW Üyesi

69
    24
    8
    Otomatik modda elimde ıslak bez vardı, o arada sensörün üstünü silerken çalışmaya başladı.
    Ama hata bende kapamayı unutmuşum sensör olayını. Dikkat etmek şart.
    45 liraya değişti serviste silecek ama çok memnun değilim, tekrar gideceğim. Silerken leke bırakıyor.

8. johnabruzzi

johnabruzzi SCW Üyesi

6
    1
    3
    Seat servislerinin taktığı silecekler tatmin etmiyor malesef. Sıfır aldığımdan beri silecekte sorun yaşıyorum. Hem ses yapıyor hem de iz bırakıyor. Bir arkadaşımda yeni kasa var, o da aynı sorundan muzdarip. Genel olarak malzeme kalitesi VW'ye göre düşük Seat'da :(

Bosch marka almayı düşünüyorum kendi aracıma. Başka araca taktırmıştım, çok net ve sessiz siliyordu.

9. augur

augur SCW Üyesi

22
    6
    3
    Silecek sorunu kronik, sileceği değiştirmeniz sorunu çözmeyecektir

10. carpenter

carpenter SCW Üyesi

337
    121
    43
    Camlarda sorun var kesin :) silecek değiştiği halde neden düzelmesin yoksa :(

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş