Silecek hakkında | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Silecek hakkında

tanergungor

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selam,
hemen konuya giriyorum!

Bu akşam arabayı yıkattım ve ön camı silerken yağmur sensörünün açık kaldığını silecekler çalıştığında anladım =)
Elimdeki bezi kaptığı gibi götürdü silecek ve sonrasında kırıldı yavrucak =)

Hiç bilginiz var mı ne kadar silecek? Bir de yanılmıyorsam VW grubu araçları ile aynı sileceği kullanıyor değil mi?

memet_one

VİP Üye
Administrator
Serviste bulunuyor. Fiyatını arkadaş vermiş zaten, yağmur sensörünü aracı yıkayacağınız zaman kapatmayı unutmayın elinize birşey olabilirdi

TSI68

Kayıtlı Üye
araba ilk çalıştığında sensör nasıl devrede olabiliyor ki? Her araç kapanışında sensörün çalışabilmesi için kapat aç yapmak gerekir diye biliyorum. Yenilerde farklı mı ki:confused:

#ismail

Kayıtlı Üye
Otomatik mod ta ise bir kerelik çalışır. Bir daha çalışmaz ondan dolayı olmuştur...

tanergungor

Kayıtlı Üye
Otomatik modda elimde ıslak bez vardı, o arada sensörün üstünü silerken çalışmaya başladı.
Ama hata bende kapamayı unutmuşum sensör olayını. Dikkat etmek şart.
45 liraya değişti serviste silecek ama çok memnun değilim, tekrar gideceğim. Silerken leke bırakıyor.

johnabruzzi

Kayıtlı Üye
Seat servislerinin taktığı silecekler tatmin etmiyor malesef. Sıfır aldığımdan beri silecekte sorun yaşıyorum. Hem ses yapıyor hem de iz bırakıyor. Bir arkadaşımda yeni kasa var, o da aynı sorundan muzdarip. Genel olarak malzeme kalitesi VW'ye göre düşük Seat'da :(

Bosch marka almayı düşünüyorum kendi aracıma. Başka araca taktırmıştım, çok net ve sessiz siliyordu.

augur

Kayıtlı Üye
Seat servislerinin taktığı silecekler tatmin etmiyor malesef. Sıfır aldığımdan beri silecekte sorun yaşıyorum. Hem ses yapıyor hem de iz bırakıyor. Bir arkadaşımda yeni kasa var, o da aynı sorundan muzdarip. Genel olarak malzeme kalitesi VW'ye göre düşük Seat'da :(

Bosch marka almayı düşünüyorum kendi aracıma. Başka araca taktırmıştım, çok net ve sessiz siliyordu.
Silecek sorunu kronik, sileceği değiştirmeniz sorunu çözmeyecektir

carpenter

Kayıtlı Üye
Camlarda sorun var kesin :) silecek değiştiği halde neden düzelmesin yoksa :(

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi