Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şike olayında aziz yıldırım göz altında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fenerbahçeye karşı oynanan futbol ortada nerde şike varmış trabzona es es hariç herkes sattı aziz başkan içeri alındı gerçekler çıkınca ozaman görücez yazanları

Erhan Güldürme adamı, Trabzona es es hariç herkes maç satmış diyorsun. O Yüzdenmi 9 puan fark eridi. Trb. puan kayıpları normaldi. Normal olmayan Fenevin 18 de 17 yapması idi. Trabzona kim satmış maçı; Bize kök söktürüp maçı 3-3 bitiren Kayserimi (Fb - Kayseri maçındaki yedek kalecinizi unutmadık), Ankaragücümü sattı Ts kendi kiralık oyuncusu Gabriç in attığı golle 1-1 berabee bitti o maçta. Manisa maçımı hangisini sayayım. Ts nin Aslan gibi 82 puanı var kardeşim. Bundan sonrası Emniyetin işi Suçlu varsa eğer cezasını çeksin. Ama direk Rakip takımı suçlayacak şekilde konuşmayalım. Bak ben Ts takımı ile beraber yaşamıyorum. İnsanlar çiğ süt emmiş bkleyelim, soruşturma bitsin hemen savunma mekanizmasını çalıştırmayalım. Bekleyelim görelim, Zira desteklediğimiz insanlar bizi hayal kırıklığına uğratabilirler, o zaman daha güç durumlara düşebilirsiniz. Haa birşey çıkmazsa; bak gördünüzmü çıkmadı birşey dersin biter sorun. Ama bilmeden, beklemeden hararetlenirsen eğer aksi durumda en iyi deyimiyle mahçubiyet devreye girer.

Özetle usuletle Suhuletle bekleyelim görelim. Kırmadan Kırılmadan...Kal sağlıcakla.

fenerin dünya kulübü olma çabalarını takdirle karşılıyoruz.bütün dünyaya rezil olarak bu işin ilk adımını atmıştır. :)

bence yazdıklarınıza biraz dikkat edin..iş rezilliğe gelirse buraya çok şey yazılır emin olun..tahrik etmeden işin şakasını yapalım

Bir moderatör arkadaşımız vardı,şampiyonluk başlığını tartışma oluyor diye kilitlemişti,bu başlık sanırım onada baya zevk veriyor.

Ayıp oluyor,daha ispatlanmayan bir olayın başlığını burda acık tutup kişiler ve Türkiyeye mal olmuş sivil toplum örgütünün üyeleri ve kişileri ile böyle mesnetsiz bir şekilde dalga gecilmesini ve buna izin verenleri protesto ediyorum ve bu başlık kaldırılana kadarda bir daha bu foruma girmiyorum.

Daha önce bir cok kez bu konuda bildirimde bulunmuştum..

ooo valla darılıyorum galatasaraya yapılırken ben izliyordum şimdi s,ze yapılınca su koyveriyorsunuz..
bize yaparken iyi oluyordu..
o zaman sitede hger türlüsü yasaklansın..
biz ne eziyetler çektik siz yazarken

ooo valla darılıyorum galatasaraya yapılırken ben izliyordum şimdi s,ze yapılınca su koyveriyorsunuz..
bize yaparken iyi oluyordu..
o zaman sitede hger türlüsü yasaklansın..
biz ne eziyetler çektik siz yazarken

Varol abicim makara yapmak ayrı terbiyesizlik yapmak ayrı..sınırında olduğu sürece sıkıntı yok hepimiz birbirimizi tanıyoruz..ama bundan önce yazılan ve silinen bazı mesajlarda sınır bir hayli geçildi

bence buda diğerleri gibi uzamadan kilitlenmeli.. çünkü tahrik oluyor gerçekten insan.. Bir koyu Fenerbahçe'li olarak eğer ki bi şike felan söz konusuysa tüm herkez cezasını çeksin derim. Karalama kampanyasımı yoksa gerçekten birşeyler varmı hepimiz sonucunu göreceğiz mahkeme kararını beklemek lazım :)

bence yazdıklarınıza biraz dikkat edin..iş rezilliğe gelirse buraya çok şey yazılır emin olun..tahrik etmeden işin şakasını yapalım

Bir moderatör arkadaşımız vardı,şampiyonluk başlığını tartışma oluyor diye kilitlemişti,bu başlık sanırım onada baya zevk veriyor.

Ayıp oluyor,daha ispatlanmayan bir olayın başlığını burda acık tutup kişiler ve Türkiyeye mal olmuş sivil toplum örgütünün üyeleri ve kişileri ile böyle mesnetsiz bir şekilde dalga gecilmesini ve buna izin verenleri protesto ediyorum ve bu başlık kaldırılana kadarda bir daha bu foruma girmiyorum.

Daha önce bir cok kez bu konuda bildirimde bulunmuştum..

sinirlerinize hakim olun biraz sanki çok büyük kazancınız var futboldan ondan bundan dün siz dalga geçtiniz bugun biz. biraz size yapılanları kaldırmayı öğrenin bence siteye girmemeye karar vermeden önce.

Böyle durumlarda taraftarlığı ve fanatikliği bir kenara bırakıp öyle yorum yapmak lazım.. Ben bir Beşiktaş taraftarıyım ama televizyonda Fenerbahçe başkanını o şekilde görünce de üzüldüm doğrusu.. İnsanlar göz altına alınabilir, sorguya alınabilir gerek görüldüğü taktirde ifadelerine başvurulmak üzere savcılığa götürülebilir..Ancak bu demek değildir ki o insanlar suçludur.. Hiç ummadığımız yer ve zamanda bu şahıslar bizler de olabiliriz, bunlar gayet doğal şeyler, insanlar ifadeye çağırılınca maalesef bizde hemen suçlu damgası yiyor.. Henüz başlamış bir mahkeme de yok, savcılık önce soruşturma yapar, bu soruşturma da öngörülen suça dayanak teşkil edecek bilgi ve belgelere dayanır, kişilerin ifadelerine başvururlur ve tam soruşturma tamamlandıktan sonra Mahkeme başlar veyahut savcılığın taktiri ile kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verilir dosya kapanır.. Birbirimizi kırmayalım lütfen, sonuçta kaybeden Türk futbolu olur ve buda taraflı tarafsız hepimizi ilgilendirir.. Bak benim tuttuğum takımda bişey yok ama senin tuttuğun takım işte böyle mantığıyla hareket etmemek lazım diye düşünüyorum arkadaşlar..

Varol abicim makara yapmak ayrı terbiyesizlik yapmak ayrı..sınırında olduğu sürece sıkıntı yok hepimiz birbirimizi tanıyoruz..ama bundan önce yazılan ve silinen bazı mesajlarda sınır bir hayli geçildi

kaan dediğin gibi dozajı bilmiyoruz bundan öncede ağar laflar edildi..
hoş edildi diye ben etmem...
ama şaka varsa ve bir taraf yapmışsa şaka sırası kendine geldiğinde kaldırmalı kaldıramıyorsa..başka zaman da yapmamalı..
normalde ben hiç yapmam yarın bir gün üzülmemek için..
demek bundan önce çok ağrıma dokunmuş ki yazmışım..
kişisel fikrim spor da siyaset konusu gibi açılmamalı..
bizim milletin anlaşamadığı ve tartışmayı şakalaşmayı beceremediği iki konudur bunlar..

ki bu soruşturma nereye gider içine GS ve BJK yi de alır mı belli değil..çok dallı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt