Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şike olayında aziz yıldırım göz altında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o yüzden son hatfalarda veriyoruz biz şampiyonlukları..13 senedir kafa çalışmıyodu heralde..

madem bu kadar net deliller,kanıtlar var ellerinde de niye şampiyon olmamız beklendi? niye bu sözde şike dönerken engel olunmadı? niye futbol federasyonu başkanlığı seçiminden çok kısa bir süre sonra ortaya çıktı bu konu?

madem bu kadar net deliller,kanıtlar var ellerinde de niye şampiyon olmamız beklendi? niye bu sözde şike dönerken engel olunmadı? niye futbol federasyonu başkanlığı seçiminden çok kısa bir süre sonra ortaya çıktı bu konu?

herşey ortada zaten karalo lar nekadar yıpratırlarsa okadar iyi

vallaha basının verdiği bilgiye göre para transferi yapılan aracın bile video kaydı varmış emenikeninde para alırkenki görüntüsü varmış pek kaos yaratmak gibi görünmüyo hem aziz yıldırım gibi bi adamı öyle sıradan olaylar için göz altına almak bırakın türk polisini dünya polisinin bile işi değil

yeni sezon hazırlıklarına vatan caddesi emniyet müdürlüğü tesislerinde başlayan fenerbahçe günü çapraz sorgu ile tamamladı... :D:D:D puhahapuhahapuhahapuhaha:eek:

çok enteresan şeyler oluyor..ben bu gözaltıların, "yeni federasyon süper bak..çok güvenilir..bütün bilgilerini paylaşmış, emniyette hemen harekete geçmiş..güvenilir bu federasyona" şeklinde düşündürme amaçlı olduğunu düşünüyorum..ayrıca, yıllar boyunca şike-teşvik konuşuldu..defalarca ispatlandı..en basiti bir kaç yıl evvel, (olayın üzerinden 10 sene geçmişken) kaleci zaladın aldığı paranın miktarı bile açıklanmıştı..(bknz:gs 8: a.ü:0) hatta daha eskiden de biliniyordu ki, Beşiktaş ın 100. yıl formasında ismi yazmayan tek futbolcudur kendisi..Ben bu yeni soruşturmadan da bişey çıkacağına inanmıyorum.. olacağı konu ile ilgili geyik yapmak işte..en beğendiklerim:

-operasyonun bitmesine 10 dakika kala semih şentürk'ün de gözaltına alınacağı söyleniyor

-40 kisilik gözalti kadrosuna alinmayan Guiza gözyaslarina boguldu. :D

yeni sezon hazırlıklarına vatan caddesi emniyet müdürlüğü tesislerinde başlayan fenerbahçe günü çapraz sorgu ile tamamladı...

Sözüm meclisten dışarı,,, Aziz Yıldırımın nezaret'te oluşunu futbolun gururuymuş gibi savunan arkadaşlar var hala :D Sivas'ın akıl almaz kalecisi Korcan'da içeride... Hep beraber tek pas yaparlar anca artık :D

çok enteresan şeyler oluyor..ben bu gözaltıların, "yeni federasyon süper bak..çok güvenilir..bütün bilgilerini paylaşmış, emniyette hemen harekete geçmiş..güvenilir bu federasyona" şeklinde düşündürme amaçlı olduğunu düşünüyorum..ayrıca, yıllar boyunca şike-teşvik konuşuldu..defalarca ispatlandı..en basiti bir kaç yıl evvel, (olayın üzerinden 10 sene geçmişken) kaleci zaladın aldığı paranın miktarı bile açıklanmıştı..(bknz:gs 8: a.ü:0) hatta daha eskiden de biliniyordu ki, Beşiktaş ın 100. yıl formasında ismi yazmayan tek futbolcudur kendisi..Ben bu yeni soruşturmadan da bişey çıkacağına inanmıyorum.. olacağı konu ile ilgili geyik yapmak işte..en beğendiklerim:

-operasyonun bitmesine 10 dakika kala semih şentürk'ün de gözaltına alınacağı söyleniyor

-40 kisilik gözalti kadrosuna alinmayan Guiza gözyaslarina boguldu. :D

Ne zaman adaletli bi lig oldu ki şimdi de adalet yerini bulsun... En güzeli dediğin gibi işin makarası tuttum bunları :)))

bu senedeee tek eğlenceee yine .... fenevbahçeeeeeeeeeeeee :eek: seviyoruz sizi fenevliler puhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt