Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigaraya %40 Zam

Valla Alp ve Ayberk söylediklerinize çok şaşırıyorum ben. Ben istediğim kadar içiyim kimseye zararım olmaz. Ayrıca adam gibi içmeyi bilen kimsenin etrafındakilere zararı olmaz.
Zaten içmeyi bilmiyosa öyle mekanlara gitesin. 18 yaş sınırı koymuş adamlar hala çocuk olanlar mekanımıza gelmesin diye daha ne yapsınlar.

Ayrıca Alp'cim rahatsız olup olmamak nasıl içmeynler baglı ya Allahsını seversen :) Ben arakdaşlarım için katlanırım tamam sorun değil ama yine rahatsız olurum sigaranın dibimde içilmesinden.

Neyse siz öyle düşünüyosuz ben böyle uzatmıyım =)

Melih'im sen sigara içmiyo muydun ya içiyosun diye hatırlıyodum..
büyük hata kardeşim bi de üni. okuyosun büyük eksiklik.. :D :D :D

şimdi sadece sigaraya mı gelicek zam araç vergileride zamlanacak arabası olmayanlar oh ne güzel oldu az bile bu zam mı demeli yani, çok bencil bi milletiz vesselam...

Melih'im sen sigara içmiyo muydun ya içiyosun diye hatırlıyodum..
büyük hata kardeşim bi de üni. okuyosun büyük eksiklik.. :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=oz3d0TQyrWg

Sigara mı o da ne? Sigara ne arar la bende :D

---------- Post added at 12:36 ---------- Previous post was at 12:35 ----------

Ama dediğin de dogru yani üni'de sigara içimek için bi kızdan ateş isteyip muhabbet açma gibi bi ihtimalim hiç olmicak :D

için için görcem ben sizi:D

Valla Alp ve Ayberk söylediklerinize çok şaşırıyorum ben. Ben istediğim kadar içiyim kimseye zararım olmaz. Ayrıca adam gibi içmeyi bilen kimsenin etrafındakilere zararı olmaz.
Zaten içmeyi bilmiyosa öyle mekanlara gitesin. 18 yaş sınırı koymuş adamlar hala çocuk olanlar mekanımıza gelmesin diye daha ne yapsınlar.

Ayrıca Alp'cim rahatsız olup olmamak nasıl içmeynler baglı ya Allahsını seversen :) Ben arakdaşlarım için katlanırım tamam sorun değil ama yine rahatsız olurum sigaranın dibimde içilmesinden.

Neyse siz öyle düşünüyosuz ben böyle uzatmıyım =)

:D:D:D

Şöyle düşün Melih mekanlar ikiye ayrılsa sigaralı ve sigarasız diye, sigarasız olan kısım bomboş kalır sigaralı olan kısım dolar :D

o yuzden ikiye ayrılmasın ufacık 2merte kare oda yapsın millet de kendini kötü hissedip bırakır belki :D

Babam 15-20 yıl önce amrekiya iş için gittiğinde bi yerde sigara içmek istemiş arkadaşıyla ama bunları ufacık bir sigara odasına tıkmışlar babam o gün bırakmış sigarayı, kutunun tamamını odadaki çöpe atarak :)

Mesela orda Yiğit olsa sigarayı babamın elinden kapardı hemen "ben içerim abi" diye :D

replik de aynı olurdu valla.. :D :D :D :D

Geri
Üst Alt