Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sen gözün gibi bak insan görünümlü biri gelsin yapıştırsın

bab26570524775a030660dd6805387aa.jpg

Sabah ise gitmek icin ciktim kirmizi isikta beklerken malesef kislik lastigini takmayan bir d.... tarafindan 3 aylik arabam bu hale geldi.
Rutus kalemi alip su kirilan yeri daha dun temizlemistim.
Allah sizleri boyle h...lardan korusun arkadaslar diyecek soz bulamiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hocam Geçmiş olsun....

çok geçmiş olsun, sadece bir tamponla atlatmışsınız, Allah beterinden korusun. Gerçi ufak taş gelse insanın içi gidiyor. Herşeyin hayırlısı diyelim.

Allah büyük kaza göstermesin nihayetinde çözümü var olmasaydı iyiydi ama trafik bu iyi şoför de var kötü şoför de...Ben hep bu kaza başka büyük bir kaza mani olmuştur diye bakarım hayırlısını düşünmek lazım...

Allah beterinden korusun abi geçmiş olsun insanlarımız duyarsız vurup kaçan mı dersin haksızken haklı olmaya çalışan mı dersin ortalıkta insan görünümlü varlıklar dolaşıyor.

Cok cok gecmis olsun Allah daha büyük kazalardan korusun

16NC975

Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gecmiş olsun. Canına sağlığına birşey olmasın da sökülüp yenisi takıla bilir canın elbet yanmıştır demişssindir arabama vuracağına bana vursun diye mal işte kıymetlidir calışıp cabalarsın alırsın biri gelir gözün gibi baktığın arabana carpar allah sağlığını bozmasın amin

Geri
Üst Alt