Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sen gözün gibi bak insan görünümlü biri gelsin yapıştırsın

geçmiş olsun, daha kötüsü de olabilirdi. Değer kaybını da istemeyi unutmayın experinizden.

geçmiş olsun, daha kötüsü de olabilirdi. Değer kaybını da istemeyi unutmayın experinizden.
Cok sagolun

Deger kaybini al dediler servisten kasko ile gorustum adam diyorki 200-300 lira birsey cikar onun icin degmez 150 lirada basvuru parasi aliyorlarmis

Sent from my iPhone using Tapatalk

İçi acıyor insanın. Sen ne kadar dikkat edersen et hep bi tehlike var. Trafikte kendimi arabalardan korumaktan yoruluyorum bazen. Allah beterinden korusun geçmiş olsun diyelim. Canınız sağ olsun

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok sagolun

Deger kaybini al dediler servisten kasko ile gorustum adam diyorki 200-300 lira birsey cikar onun icin degmez 150 lirada basvuru parasi aliyorlarmis
Sent from my iPhone using Tapatalk

Sen yine de kanunu bir araştır derim.
3 aylık araç diyorsun, yazık günah. Başvuru 150 TL dedikleri şey hazırlamaları gereken değer kaybı raporu.

Geri
Üst Alt