Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seatinizle en son kaç yaptınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hiç denemedim, denemek istiyorum ama yol mu var istanbul da sürat yapacak dallamanın teki gelip atlıyor önüne :(

168 son hız puhaha tabi benimki fakir 1.2 tdi motorlu st ibiza

ahhh ahhh ahh toledoyla garibimle 243 le radara girdiydim o zamanlar toydum şimdi büyüdüm leonla 225 230 arası :D

Şaka gibi ama daha hiç son hız denemesi yapmadım ama ne zaman 220km aşsam yol izin vermiyo zaten bizim ayna özürlü şöförlerimiz olduğu sürece bu iş zor adam zart önüne atlıyo Allah göstermesin bilmediğim adamın arka koltuğuna oturmak istemem...:)

+24

dikiz aynasını aksesuar olarak gören şoförlerimiz yüzünden sağlam bi hız denemesi yapamadım ama... en son gördüğüm sürat samandıra gişelerden uğurmumcu arası bağlantı yolunda 6000 devir/dk 195 km/h...... dangozun teki kağnısıyla sol şerite atlayınca 1 km boyunca gözüne gözüne uzunları çakıp gittim :D arkasına yapıştığımda sürat 70 km/h kadar düşmüştü hesap edin ve adam bu hızla sol şeriti kapatmış puhaha

Bu sabah okuluma cok gec kaldım ve aceleyle haftada bır kez yaptıgım gıbı 230 km yi görduk yıne :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt