Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seatinizle en son kaç yaptınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hız çok sevdiğim bir şey değildir..bizim buralarda otoban felanda yok.. duble yolda 140 gördüm en fazla.. normal yolda 100 ü , duble yolda 120 yi geçmem.. önce can güvenliğim, sonra yakıt..

eminim yukarda okuduğum değerler deneme amaçlı yapılmıştır.. yoksa allah scw nin sonunu hayır etsin :)

hız çok sevdiğim bir şey değildir..bizim buralarda otoban felanda yok.. duble yolda 140 gördüm en fazla.. normal yolda 100 ü , duble yolda 120 yi geçmem.. önce can güvenliğim, sonra yakıt..

eminim yukarda okuduğum değerler deneme amaçlı yapılmıştır.. yoksa allah scw nin sonunu hayır etsin :)

en güzeli ali kardeşim sana katılıyorum
kendi adıma o hızı bir kere yaptım oda söylediğin gibi deneme amaçlıydı
onun dışında genelde 160-170 fazla basmıyorum :)))

Yawaş yawaş giderim 250 yi geçmem.. :D

190 da elektirik kesio motor ötesi yok stocla, Arabam LPG li olduğundan bi çok kez denedim. 100-160 arası hızlanma süper 180 den sonra bayağı bi gidiosun allahtan erzurum- kars yolu müsait.. tabi at ve inekleri saymazsak :(

daha bir şey yapmadım çünkü hazır olduğuna inanmıyorum....ama normal kullanımda çok rahat 170 gördüm...

eski ibiza tdi sport umla yapılan modifiyelerden sonra rampa aşağı 250 km hız yapmıştım ama orta şeritten giden arabaları duruyorlarmış gibi geçince tırstım ve yavaşladım. ama arabada öyle bir şanzuman varki yol olsa eminim 280 yapar.

1.4 tsi 140 hp jetta ile 230 gördüm araba servise gitti geldi 220 de sabitlendi :D leon umla 198 den yukarısını göremedim kesiciye girior

az once hasan abı nın boca yla 229 :) namussuz sarhos doblo serıt ıhlalı yaptı bızde ana avrat ıhlalı yaptık ona :) yoksa daha gıderdık

bu sabah hasan abinin aracında arka koltukta uyurken ani bir frenleme ile uyandım aracı kıvanç kullanıyordu uyku sersemi kafamı kaldırdığımda 200 küsürde idi ibre ama tam seçemedim tam olarak kaçtı

Arkadaşımda 1999 GOLF 4 var 200 Km lere Gelene kadar ben rahat bi 5 Km açıorum Mesafeyi, Yol Düz ve Müsaitse ben 190 da ıkınırken yanımdan 240 la geçio sinir oluyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt