Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat sport body kit arka tampon ve egzozlarımı satıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla Kaan abi espiri yapmış orada bende o espirinin ne demek olduğunu anlamadım o yüzden bekledim acaba ne demek istedi diye gerçi Kaan abi art niyetli yazmaz biliyorum da espiriyi anlayamamıştım sadece :)

Ben mesaja rahatsızlık konusunda genel anlamda söyledim bizim ufak çaplı tartışmamız vs oldu onlarda dahil hepsini silebilirim anlamında yani senin konu amaç dışına çıktığı için.

doukan söledikten sora jeton düştü benimde bir art niyet olmadığını anladım tabi, benim konu amaç dışına çıktı valla ne yalan söliyim tampon satmak isterken tartışma programının ortasına düştüm :) neyse insanlık hali tabi ondan büyütmeden en iyisi bu konuya son noktayı koymak ;) serbay konunun içeriğini sana bırakıyorum bölge sorumlusu olarak ;)

Kardeşim senin satışın hayırlı olsun fiyatta güzel bende senin miktarın gibi bi fiyat yazardım egsozların kalitesi yeter...

sağolasın doğukan, zaten araçtan sökerken çok canım acıdı :( ama napalım böle olması gerekti ...

Aynen öyle olur kardeşim bende arabamı sattığımda 2 gün kendime gelememiştim doğrumu yanlış yaptım die... =)

vardır elbet bir hayır kardeşim bende inşallah 2 günle atlatırım bu sendromu :)

doukan söledikten sora jeton düştü benimde bir art niyet olmadığını anladım tabi, benim konu amaç dışına çıktı valla ne yalan söliyim tampon satmak isterken tartışma programının ortasına düştüm :) neyse insanlık hali tabi ondan büyütmeden en iyisi bu konuya son noktayı koymak ;) serbay konunun içeriğini sana bırakıyorum bölge sorumlusu olarak ;)

Ahh be canım kardeşim ne art niyeti..şimdi okudum.dedim birazdan tartışma alevlenecek biraz yumuşatayım ortamı ama gülücük eklemeyi unutmuşum:) Yoksa hepiniz kardeşimsiniz..bu arada beni az çok tanıyan arkadaşlara da teşekkürlerimi sunarım..düşünceleriniz için çok saolun:)

kusura bakma kaan abi alevli olduğu zamanda birden ciddimiş gibi geldi bi simge olmayınca ya hakkını helal et valla :)

Kaan abim her mesajında olay yaratıyosun..bu işin sırrı ne.. :D :D :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt