Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat sport body kit arka tampon ve egzozlarımı satıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok be Yiğidim beni bilirsin ben mülayim biriyim:) Tam bir emekli hayatı yaşıyorum..

arkadaşlar merhaba;

ilanım halen günceldir, tampon ve egzozu nakit olarak 1750 TL ye bırakıcam.

ilgilenen arkadaş olursa 0535 975 12 53 nolu telefondan bana ulaşabilir...

Evet safa ilanını okudum baştan sona kadar özellikle senin yazdıklarını inan çok güldüm ve alıntı yaparak cevap yazmak istedim ama sayfaya sığmadı...

Bazı yorumlardan rahatsız olmuşsun... ilanımı baltalıyolar bir ilan koyduk tartışma ortamı oldu insan sinir oluyor adminlere sesleniyorum benim ilanımın altında abbas güçlü proğramı biletleri yazılmış dalgamı geçiyorlar v.s. v.s.

Ve en son satılık ilanını güncellemişsin ve bunların hepsi birçoğumuzun gözünden kaçmış...

Bu site satılık ilanı koyma sitesi değil safa... sen bu siteye sadece satılık ilanı koyup ilanındaki yorumlara kızıp tepki vermişsin ve sitedeki bütün mesajların bu koyduğun satılık ilanındaki yorumlara yazdığın cevaplar...

Yani konudaki yazdığın mesajlarla sitedeki durumun çelişiyor hiç hoş olmamış...

Sen bu siteye sadece satmak istediğin parçaları satmak için girmişsin...

valla engin abi geçmişi bilmediğin için bende sadece gülümsüyorum sana, belki son zamanlarda forma girmemiş olabilirim. insanların hayatı sadece internette forumda dolaşmak değil, ki benimde leoncu arkadaşların faydalanabilceği paylaşımlarım izlenimlerim olmuştur bu çatı altında. ne yazıkki bu düşüncene saygı duyamıcam. örnek verim eryada takılan 2. bi xenon araç benimkidir. ve bunun test resimleri benim aracımla çekilmiş ve mert abi tarafından forma aktarılmıştır. bu konu başlığı altındada arkadaşları deneyimlerimden bahsetmişimdir. bu sadece bir örnek. bu yüzden birini yargılarken sadece bir şey görüp itham etmek acımasızca olur. bu konuyu fazla uzatmak forum içerisinde olan arkadaş ilişkilerine yakışmaz, burda kapanmasını rica edicem herkesten...

valla engin abi geçmişi bilmediğin için bende sadece gülümsüyorum sana, belki son zamanlarda forma girmemiş olabilirim. insanların hayatı sadece internette forumda dolaşmak değil, ki benimde leoncu arkadaşların faydalanabilceği paylaşımlarım izlenimlerim olmuştur bu çatı altında. ne yazıkki bu düşüncene saygı duyamıcam. örnek verim eryada takılan 2. bi xenon araç benimkidir. ve bunun test resimleri benim aracımla çekilmiş ve mert abi tarafından forma aktarılmıştır. bu konu başlığı altındada arkadaşları deneyimlerimden bahsetmişimdir. bu sadece bir örnek. bu yüzden birini yargılarken sadece bir şey görüp itham etmek acımasızca olur. bu konuyu fazla uzatmak forum içerisinde olan arkadaş ilişkilerine yakışmaz, burda kapanmasını rica edicem herkesten...

Geçmişi bilmediğimi yazmışsın ve bana gülümsemişsin son zamanlarda forma girmediğini yazmışsın...

Ben geçmişi bilmiyorsam bana anlat safa istersen pazar günü kütahya organizasyonu var sende gel yüz yüze anlat olmazmı...

Sitede sadece satılık ilanı koyup okonuda mesaj yazmışsın sadece bu konun var yanlışmıyım sitede merhaba diye bikonunda yok yoksa benmi göremedim toplam 20 mesajın vardı onlarda satılık ilanında bana bu cevabından sonra hemen 1-2 konuya mesaj yazmışsın doğrumu değilmi..?

Yoksa benmi yanılıyorum... benim ve sitemizin hiç haz etmediği bir durumdur buraya direk girip satılık ilanı koymak ve ara sıra bakmak satıldımı diye...

Yanlız bu benim sadece sana olan tepkim değildir kim olsa aynı mesajları yazarım ve yazıyorum...

Eğer bi yanlışlık varsa bilemem ama benim gördüğüm malesef satılık ilanı mevzusu...

organizasyon istanbul içinde olsaydı mutlaka gelirdim ve yüz yüzede anlatırdım engin abi benim için hiç problem değil, söylediğin laf sanki biraz hadi dışarıda hesaplaşalım tarzı olmuş ama hiç mühim değil benim için...

bilmiorum ama siteyi madem çok takip ediosun, yanlışım olmasın bundan 2-3 ay kadar önce forum sitesi yenilendi ve bir süre giriş yapılamadı. site güncellenip açıldığında geçmişin bir kısmı silinmişti benim yorumlarımı bu yüzden göremiyor olmanı bilmen gerekir die düşünüorum. o konu başlıklarını ben bulamıyorsamda hala forum içerisinde ise ilgili kişiler göstersin. burda seat club turkey den de arkadaşlar var, ordanda beni tanıyan vardır elbet. bu forumu ben 2009 eylül ayında duyduğum için geç katıldım, veya ozaman yeni açılmıştı bilmiorum, ordada bilgilerim dahilinde arkadaşlarımı aydınlatmaya çalışmışımdır. foruma neden girmiorum die kimseye hesapta vericek değilim. ayrıca sırf birileri laf sıkıştırdı die göz boyama amaçlı bişeler yapcak kadar basit biri değilim, kimseye bişe kanıtlamayada ihtiyacım yok, ben sadece bilgim dahilinde olan konulara yorum yaparım. yaptığım yorumlardada başıma gelen olaydan dolayı arkadaşları aydınlatmak istedim.bişeyler satmak için siteye üye olmuş olsam 2009 eylülde kayıt olup neden 2010 mayısına kadar bekliyim. ben tamponu satma peşinde koşsam bu ilanı her hafta günceller milletin gözüne sokmaya çalışırdım, ilanı 2 ay sora güncelledim ki bu kimseyi ilgilendirmez. satılık ilanını buraya koymamın bir sebebi tanıdık leondan anlıyan birine gitmesini istediğim içindir. yoksa aracıma milyar harcamışken bir tamponu satmışım satmamışım çokta dert değil, tamponu keyiften satıyorum zaten. belki biraz sert konuşmuş olabilirim fakat beni tanımayan hiç kimse beni bu şekilde zan altında bırakamaz kimse kusura bakmasın. karşımdaki kişinin yaşına her zaman hürmetim vardır, tabi karşımdakide bana saygı gösterdiği sürece, tam olarak emin olmadan bişeler görüp birilerini suçlarcasına konuşmak hiç hoş değil, adminler isterse ilanıda kaldırabilir forumdan benim için problem değil. ben bu muhabbeti burada kapatıyorum, son cevabımdır...

Safa istanbul içinde çook oldu organizasyonumuz ama ben seni hiç göremedim...

Hatta sana çok yakın olan yerde nakkaşştepede kaç sefer oldu ama sen yoktun kardeşim ben seni kütahya organizasyonuna davet ediyorum iftar için HESAPLAŞMAK için değil...madem sen böyle düşündün iftar organizasyonunda sen gel benim misafirim ol...

zaten beni ve bizi tanısan SCW ni farkını görürsün ve bilmediklerini biz sana anlatırız...

Ama sakın başka forumlarla burayı karıştırma nedenini bigün ben sana anlatırım bi istanbul organizasyonunda ( bunuda HESAPLAŞALIM algılama:D)

Ne olursan ol gel kardeşim...

SCW de bi organizasyona katılmadım, son zamanlarda foruma girmemiş olmam gözümden kaçmasına sebep olmuş olabilir. eğer 20 gün içinde bir program olursa mutlaka gelmeye çalışıcam.. olmaz ise nasip değilmiş çünkü yurtdışında olucam uzun bir süre..

ben *** den bahsederken herhangi bir kıyas yapmadım, ordan tanıyanlar vardır beni die söledim sadece, gel kütahyaya yüzüme anlat bunları sözü biraz bunu çarıştırdı bana..

eğer olurda bir organizasyon olursa seve seve gelirim ve kafalarda oluşan olumsuz düşünceleri silerim. burda şunuda belirtiyim yanlış anlaşılmamın sebebi açılan konuların silinmesidir. böyle olunca benim bi suçum yok. sadece yargısız infaza pek gelemem çıkışım bundan sebeptir. inşallah yüz yüze konuşuruz engin abide hem ben seni dinlerim hemde sen beni dinlersin, böylece ortada oluşan olumsuzluklar çözülür...

kütahya organizasyonuna katılamıcam, şimdiden katılacak olan arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum, şehir dışından katılcak arkadaşların yolları açık olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt