Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

seat leon spor yay yardımı ?

Konu, 'Tuning' kısmında rıdvan36 tarafından paylaşıldı.

1. rıdvan36

rıdvan36 SCW Üyesi

44
    6
    8
    spor yay veya colıver taktırmadı düşünüyorm kulanan veya tavsiyesi olan arkdaşlar varsa sevinirm ...

2. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    yay için eibach önereceğim çoğunluğun kullandığı gibi. 5lik yayı hem konfor hem düşüş olarak yeterli gelecektir. yalnız nasıl bir jant kullandığınızın önemi çok büyük onlarıda yazarsanız daha rahat yardımcı olunur

3. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    kadir modifiye başlıgını görünce hemen atlıyon ruhun da var kardeşim helal:D

Bunu beğendi. Duvi bunu beğendi.
  4. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    girmiş kanımıza bi kere kurtulamıyoruz bu illetten:D

Duvi ve arthur bunu beğendi.
  5. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    önler3.5 arkalar 5 lik :eek:key:eibach yeterli gelecektir

6. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Ben Seat Sport yayını hiç birine değişmem belki en fazla 1.5 - 2 cm düşürür ama onun gibi yol tutuşu hiç birinde yoktur (Bknz: [MENTION=23987]Duvi[/MENTION]) coil over içinse @Absolut yorumlarını yazacaktır:eek:key:

Bunu beğendi. Absolut bunu beğendi.
  7. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    yay herzaman için bir secenektir yanlız coilover performanstır virajdır yandır candır :D aracını sadece düşürmek ve görüntü almak istiyosan yay tabikide yanlız hem performans hemde görüntü ve leon kullanım keyfine bir kademe daha keyif katmak istiyosan coilover sen bunlar arasında karar ver eğer coilde karar kılarsan yardımcı olurum ama genede şiddetle coil tavsiyederim :eek:key:

Bunu beğendi. Duvi bunu beğendi.
  8. safaks

safaks SCW Üyesi

263
    28
    28
    Abi tam tersi olmasın o :)

9. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Rıdvan kardeşim aşağıdaki fotoğraflarda soldaki araç barışın coilover takılı aracı yanındaki ise seatın orjinal cupralarda ve sport up modelinde kullandığı orjinal ve normalden 2 cm'e yakın kısa olan yayları takılı olan benim aracım..Eğer diyorsan ben ailemle biniyorum kalablaık bindiğimde oluyor yada konfor kaybı çok olmasın ama birazda düşük dursun dersen ucuz yolu yaydır..Ama yok ben performans görüntü konfor ıstıyorum dersen coil over kardeşim...Görseller dış görüntü için fikir verebilir sanırım..

Resim 275.jpg Resim 272.jpg

10. 38alee

38alee SCW Üyesi

533
    222
    43
    arabayı sadece biraz düşürsün, ucuz olsun dersen yay. yok arabayı düşürsün, güvenlikten ödün vermesin, parası neyse veririm diyorsan coil tabiki

Sayfayı Paylaş