Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon spor yay yardımı ?

aracım bu arkdaşlar.ailemle biniyorum ben çok fazla indirmek istemiyorum 3,5 cm veya 5 cm yeterli olur diye düşünüyorum ama benim için konfor çok önemli eğer konfor çok fazla bozılıcak arabaya zarar vericekse taktırmam.bide şöyle bi seçenekte var sanırm arkadaşlar orjinal çıkmam yay buldum onu persletsem veya kestirsen o nasıl olur ?
rıdwan0636 - Kopya.jpgRIDVAN0278.jpgIMG_00000072.jpgIMG_00000070.jpg

Ekli dosyalar

• rıdwan0636 - Kopya.jpg
    rıdwan0636 - Kopya.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 86
  • RIDVAN0278.jpg
    RIDVAN0278.jpg
    88.4 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_00000072.jpg
    IMG_00000072.jpg
    96.8 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_00000070.jpg
    IMG_00000070.jpg
    96.9 KB · Görüntüleme: 67
aracım bu arkdaşlar.ailemle biniyorum ben çok fazla indirmek istemiyorum 3,5 cm veya 5 cm yeterli olur diye düşünüyorum ama benim için konfor çok önemli eğer konfor çok fazla bozılıcak arabaya zarar vericekse taktırmam.bide şöyle bi seçenekte var sanırm arkadaşlar orjinal çıkmam yay buldum onu persletsem veya kestirsen o nasıl olur ?
/QUOTE]

Aman ha kestirme sakın. Presleticeksende orjinal yayları bu işi yapan Nmiştayn ank amortisör gibi yerelere yaptırın. ısıtmadan soğuk pres uyguluyorlar. Ama araba çok sekiyor. 5cm eibach taksan güzel olur senin için.

Ekli dosyayı görüntüle 8876Ekli dosyayı görüntüle 8877Ekli dosyayı görüntüle 8878Ekli dosyayı görüntüle 8879

Sakın Bence ne Kestir Nede Preslet (gerçi Presten Memnun Kalan Arkadaşlarımız var "Soğuk Pres" fakat bence oda gereksiz zıplatıyor arabayı) Al orijinal Sport Up Yayı taktır ve sadece önlere senin arabanın önü 2 Cm düştümü tamamdır.. Özellikle ailenle çok sık seyehat ediyorsan daha fazlasını düşünme 3.5 ve 5 te yüklü arabayla takoz sesi duyaman kuvvetle muhtemel:eek:key:

Araci yeni aldim sayilri biraz borcu harci var tesat hastaliği var bende parayi oraya yatirdik aslinda=) pek pahali bişey yapmayi düşünmüyorum şuanda aslinda coil ex ler var onlar nasil spor yay için ?

çöllü kardeşim.gtavsiyelerin için saol allah razi olsun.arabanin arkasinda tesisat var die öyle düşük duruyor biraz coil ex yaylar var nasildir bu marka yaylar bide kaç cm kulansam yeterlidir bnm araca.bi araç gördüm feshane buluşmasinda sanirm 34 rsr 16 o araba tam istediğim gibi olmuş

arkadaşlar konuyu hortlattım mı bilmiyorum ama orijinal spor up veya seat spor yayları nerden alacağız kodu felan var mı ? Örneğin ankaradan nerden temin edebiliriz yedek parçacılarda olur mu?

Geri
Üst Alt