Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon (ruby red) Yakut kirmiz zi 1.4 tsi dan kareler

tamam delikanli kendine gore haklisin peki baska ne tur bir spoyler onerirsin zaten bildigim birkac spoyler orneyi var leonlarin bende en iyisini yaptigimi dusunuyorum

.stikirlara gelince flama harici renkli olan stikrlar deyistirilebilir. fakat bunlari ben turkiyede cok arastirdim ozelikle rc flama stikirlari ve diyer farkli olanlardan tr bulamadim. New York ta oldugum halde bunlari californiyadan getirterek arac uzerine uygulattim bu tip spor dizayni olan araclara bana gore cok guzel giyor gidip bunu passat.... gibi araclara uygulasan sanirim hic iyi olmaz benim gorusum.

tamam delikanli kendine gore haklisin peki baska ne tur bir spoyler onerirsin zaten bildigim birkac spoyler orneyi var leonlarin bende en iyisini yaptigimi dusunuyorum

Anatomik Spoyler Hoş olabilir bunun yerine Sahibinden de var bi kaç fiberci yapıyor:eek:key:

.stikirlara gelince flama harici renkli olan stikrlar deyistirilebilir. fakat bunlari ben turkiyede cok arastirdim ozelikle rc flama stikirlari ve diyer farkli olanlardan tr bulamadim. New York ta oldugum halde bunlari californiyadan getirterek arac uzerine uygulattim bu tip spor dizayni olan araclara bana gore cok guzel giyor gidip bunu passat.... gibi araclara uygulasan sanirim hic iyi olmaz benim gorusum.

Sticker Lar daha küçük olup sinyal altına yapıştırılsa (ama ciddi küçültülmüş şekli ile, birde o havalandırma deliği çerçevesi sökülse daha hoş olacaktır:eek:key:

Maşallah eleştirileri dikkate alırsan ortaya daha güzel şeyler çıkacaktır,,,

mehmet bey aracınız muhtesem olmus tamponlar spolier ve marşpiyer cok uyumlu bende 1 ay once sıfır bir leon aldım ve aracımda far yıkama sistemi oldugundan on tamponu değiştiremediklerini soylediler tuning firmasından ama o hava kanallı tamponlarda cok isteğim vardı on orjinal kalsa geri kalanı değiştirsem nasıl olursizce. yada far yıkmyı mı iptal etsem acaba ne dersiniz?

Kapılardaki sticker ve hava kanalı görünümü bozmuş bence...:confused:

Geri
Üst Alt