Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon (ruby red) Yakut kirmiz zi 1.4 tsi dan kareler

insalah yaz tatilinde haledeceyiz yalniz rc flama kalacak sanirim sagdece reclam olan renklileri sokebilirim .dedigin gibi oraya scw flamasi daha iyi gider.

Yan taraftaki yazılar ve damalar hariç çok güzel araç...:eek:key:

Herşey Çok Güzel Maaşallah Araç yakışıklı.. Kazasız Belasız Kullanmak Nasip Olsun:eek:key: Yalnız bir tek SCW sticker'ın eksik...

Abi kırılma ama, leona yakışan bir modifiye olmamış spoileri değişmesi gerek yanlardaki o yapıştırdığın şeyi sökmelisin bence stickerlerde dahil. + plakanın etrafınıda beyazlatırsan abi daha iyi duracaktır.

Ynt: Seat leon (ruby red) Yakut kirmiz zi 1.4 tsi dan kareler

Eline sağlık güzel olmuş. Bence tek eksiği tavan kaplaması olsa iyi olurdu diye düşünüyorum :thumbup::thumbup::thumbup:

tesekur ediyorum. tavan kaplamasinida dusunduk ama Izmire gore onu yapsaydik yazin sicagi iki kat alirdik o yuzden vazgectik.

tesekur ediyorum. tavan kaplamasinida dusunduk ama Izmire gore onu yapsaydik yazin sicagi iki kat alirdik o yuzden vazgectik.

Geri
Üst Alt