Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Dvd ve Navigasyon Ünitesi

çerçevenin değişmesi gerekiyor diye biliyorum çerçeve ile son fiyat ne oluyor ?

camera ön tamponada takıyomusunuz?

isterseniz takarız ön tamponada o size kalmıs yapılamıyıcak birşey değil fiyat oynar sadece gereksiz birşey yolda dikkatinizi dağıtır açarsanız öndeki kamera

çerçevenin değişmesi gerekiyor diye biliyorum çerçeve ile son fiyat ne oluyor ?

çerçeve aynı çerçeve sadece biraz değişime ugruyor iç kısmı çerçevenin 150 TL yeni çerçeve getiriyoruz. istediğiniz rengede boyatabiliriz çerçeveyi

garantiyle alakalı bir şey yapılmıyor araca zaten çıkan teybinizin yerine orjinal soketine orjinal navigasyonlu teyp takılıyor.

fiyat hala geçerlidir istediğiniz zaman gelip montajını yaparız.

Araçta herhangi bir sorun çıktı farzedersek ve teype olay bağlanırsa garantide sıkıntı yaşanmazmı?Kesinlikle aracın garantisini etkilemiyormu?

tşk.

isterseniz takarız ön tamponada o size kalmıs yapılamıyıcak birşey değil fiyat oynar sadece gereksiz birşey yolda dikkatinizi dağıtır açarsanız öndeki kamera

çerçeve aynı çerçeve sadece biraz değişime ugruyor iç kısmı çerçevenin 150 TL yeni çerçeve getiriyoruz. istediğiniz rengede boyatabiliriz çerçeveyi
Ben zamaninda cyclon taktirmistim..ic cerceve normal standart hali ile uymustu..hic degistirmeden cuk oturmustu..sadece teybin boyali on gogusteki dis cercevesi degisiyor o da serviste aracinizin sasi koduyla getiriyorlar boyasi birebir tutuyor 56lira orjinal parcasi...

cyclone da açılıştaki logo iptal ediliyormu yada istediğimiz bir resim yada yazı konabiliyormu

Geri
Üst Alt