Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Dvd ve Navigasyon Ünitesi

rns510 dan farkı nedır?

4-5 kat daha hızlı çalışır çünkü içinde windows 6 işletim sistemi var işlemcisi daha hızlı

windows oldugu için excell-worlld pdf dosyalarını açıyor

ve daha sayamadıgım aklınıza gelmicek kullandıkça aaa buda varmış diyiceginiz birsürü yeni özellik var :D

peki neden fiyat daha ucuz?
madem bu kadar ozellık var

4-5 kat daha hızlı çalışır çünkü içinde windows 6 işletim sistemi var işlemcisi daha hızlı

windows oldugu için excell-worlld pdf dosyalarını açıyor

ve daha sayamadıgım aklınıza gelmicek kullandıkça aaa buda varmış diyiceginiz birsürü yeni özellik var :D

bende RNS510 var geri görüş kamerasını ne kadara takarsınız..

klima bilgileri görülüyormu ekranda ?? çerçeveyi montajda siz mi temin ediyorsunuz ?? fiyata dahil mi ??

kanka benim arabya kobay araba ilan edelim gel bana ucretsiz tak bunu :)
:) tanitim yaparim hem ahahahahaha :)

peki neden fiyat daha ucuz?
madem bu kadar ozellık var
normalde satışımız kamera dahil 2,300 Tl sadece SCW üyelerine 1,800TL olarak bir kampanya yaptık :D
bende RNS510 var geri görüş kamerasını ne kadara takarsınız..
kameranız varsa 50 TL ye takarız size kameranız yoksa 200 TL ye hallederiz.
klima bilgileri görülüyormu ekranda ?? çerçeveyi montajda siz mi temin ediyorsunuz ?? fiyata dahil mi ??
klima bilgileri görünüyor can bus uyumlu olduğu için çerçeve gerekmiyor diye biliyorum ben ama gerekirsede hallederiz sıkıntı yok.
kanka benim arabya kobay araba ilan edelim gel bana ucretsiz tak bunu :)
:) tanitim yaparim hem ahahahahaha :)
elini aç yalamaya başla dememe gerek varmı kanka :D

Sitede necvox alıp kullanan arkadaslar var ve memnunlar..fiyat olarakta 500-600 TL. daha ucuz..bu cihaza göre artıları nelerdir..birde bu cihazlar en iyi navigasyon İgo kullanıyorlar.sizin cihazda hangi nav. var.bu arada hayırlı satışlar..

Geri
Üst Alt