Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Cupra Pedal Seti (DSG)

Otomatik olan satılmıştır, kendi aracıma en sonunda alıp uygulayabildim. İki adet manuel vites için vardır ama onlarında sahibi var :) Talep halinde devamı gelecektir.. Bunlarda ugulandıktan sonraki fotoğrafları, flaşlı çektiğim için pedal setinden ışık parlamış.

sadece ayak dayama var mı fiyat alabilir miyim?

bugun sagolsun fıratın yardımıyla ve fırattan aldıgım urunle pedal setlerımı taktım on numara oldu tesekkurler fırat [MENTION=24302]firozat[/MENTION]

vallaha dedıgın gbı cuk oturdu zaten aracı aldıgımda ıstedıgım ıkı sey vardı bırı bu bırı spoılerdı sımdılık ıkısıde tamam sırda multımedya ve yay var :)
hayırlı olsun dostum güle güle kullan, bende verdim dün siparişi:) bu spoiler işine ısınamadım yahu ben ne yapsak aceba görelim bir şööyle spoilerli kırmızı ona göre karar verelim. peşindeyim burak kaçışın yok... keh keh kehh.
bu arada mal çok iyi, usta çok iyi, yakışıyor gavurun seatına günceliiii.:eek:

hayırlı olsun dostum güle güle kullan, bende verdim dün siparişi:) bu spoiler işine ısınamadım yahu ben ne yapsak aceba görelim bir şööyle spoilerli kırmızı ona göre karar verelim. peşindeyim burak kaçışın yok... keh keh kehh.
bu arada mal çok iyi, usta çok iyi, yakışıyor gavurun seatına günceliiii.:eek:

abı selcuk abının konuda vardı oda spoılerı takmıstı benım en hosuma gıden sey spoıler olmazsa olmazım yanı anlıycagın hadı bakalım hayırlı olsun sanada abı senın aslana su lıpı taksak bıde stopları karartsak sımdılık on numara olucak :)
buda selcuk abının spoılerı abı bı bak ıstersen http://www.seatclubworld.com/leon-1p1-2009-makyajli-120/fr-atesi-quot-10-757-quot-19257/

abı selcuk abının konuda vardı oda spoılerı takmıstı benım en hosuma gıden sey spoıler olmazsa olmazım yanı anlıycagın hadı bakalım hayırlı olsun sanada abı senın aslana su lıpı taksak bıde stopları karartsak sımdılık on numara olucak :)
buda selcuk abının spoılerı abı bı bak ıstersen http://www.seatclubworld.com/leon-1p1-2009-makyajli-120/fr-atesi-quot-10-757-quot-19257/
güzel oluş, kafama iyice oturtayım ondan sonra gireriz bu işe. liple karartmayı yaparız en kısa zamanda :)

Geri
Üst Alt