Seat Leon Cupra Pedal Seti (DSG) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seat Leon Cupra Pedal Seti (DSG)

firozat

Kayıtlı Üye
Elimdeki 1 adet DSG şanzıman için Cupra pedal seti Ayak dayama ile birlikte Satılıktır. Fiyat 170TL Servistekinden tek farkı gaz pedalında modül yoktur. Geçmelidir ve montajı daha basittir. Sipariş alarak manuel şanzıman içinde ayarlayabilirim. Sahibinden.comdaki ilanımıda paylaşıyorum. Diğer ilanlarımda ABT pedal seti, sürücü tarafı tavana gözlük kabı ve Ibiza için pedal seti vardır. Diğer ürünlerden kalmadı ama sipariş üzerine devamı gelecek :)

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...sg-cupra-pedal-seti-otomatik-119088999/detay/

arthur

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim, dün öncelikli olarak oraya koymuştum. Farkında olmadan sanırım orada satıştan farklı paylaşımlarda oluyor zaman zaman. O konularada dikkat edilirse daha iyi olur gibi sanki :)
kardeşim genellikle satış oluyor zaten farklı konular açılırsa siliyoruz elimizden geldigince saol

Duvi

Kayıtlı Üye
Hayırlı satışlar fıratcım..Leonun olmazsa olmazı düşünen kaçırmasın...

firozat

Kayıtlı Üye
Otomatik olan satılmıştır, kendi aracıma en sonunda alıp uygulayabildim. İki adet manuel vites için vardır ama onlarında sahibi var :) Talep halinde devamı gelecektir.. Bunlarda ugulandıktan sonraki fotoğrafları, flaşlı çektiğim için pedal setinden ışık parlamış.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Üst Alt