Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 Stylance LPG li arıyorum

Selamlar. Hocam bende var 2008 Stylance. Hiç değişeni boyası ve hatası yok. Servis bakımlı. 32 diyorum her yerde siteden birine 30'a bırakırım. Düşünürsen mesaj at. Sevgiler...

dostum arkadaşımız 25bin e kadar bütçem var diyor konuyu başından okumamışsın sanırım...

Okudum dostum. Ben kafasında bir fikir yaratmak boyalı arabayla boyasız araba arasında ki farkı da görerek düşünmesi açısından söylemiştim. Avukat tuttuğunu fark etmedim.

Selamlar. Hocam bende var 2008 Stylance. Hiç değişeni boyası ve hatası yok. Servis bakımlı. 32 diyorum her yerde siteden birine 30'a bırakırım. Düşünürsen mesaj at. Sevgiler...
Eyvallah abicim çok güzel max. maaşla 26000 e çıkacağım o kadar bütçem. Teşekkürler

Tamamdır hocam eğer bu araç dediği gibi temiz ise alırım ben bunu. Peki bunun başka birşeyi olup olmadığını bilmek için servise mi götürmem lazım?
kardeşim mutlaka servise götür sakın dışarda hallederiz felan derlerse inanma sen mutlak servise götür .biraz pahallı olur ama kesin sonuç

Geri
Üst Alt