Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 Stylance LPG li arıyorum

Abicim bu arabalara LPG oluyor mu? Yakınt önemli birde görev yaptığım yer Kastamonu memleket Muğla hep dağlık yerler. Çekiş, yakıt önemli
oluyo kardeşim oluyoda hiç gerek yok eger sakinkullanıyosan arabayı
be az km yapıyosa gerek yok ben çok agresif kullanırım arabayı onlabile bana göre az yakıyo

oluyo kardeşim oluyoda hiç gerek yok eger sakinkullanıyosan arabayı
be az km yapıyosa gerek yok ben çok agresif kullanırım arabayı onlabile bana göre az yakıyo
Şimdi gördüm abi sende bu araba varmış Ne kadar yakıyor km de? Kronişk bi sıkıntısı var mı?

Şimdi gördüm abi sende bu araba varmış Ne kadar yakıyor km de? Kronişk bi sıkıntısı var mı?
Size sole soleyim o modellerde audi a3 te veya golfte herhangi birsey varsa bundada vardir.Yane diger markalara gore 10 kere daha sorunsuzdur.Gonul rahatliyla binebilirisiniz.

kardeşim kronik olanları zaten araştırırsan site içerisin de bulursun mutlakada görmüşsündür .zaten seni üzecek bi kronik sıkıntısı yok .ses izalasyonu zayıf bazı cagır cucur ses lerin gelmesi var o kadar ama onlarıda müzigi biraz açnca dumuyosun veya çözüm olaral kendin izalasyon yapabilirsin .nekadar yaktıgına gelince .300 400 arası yakar agresif kullanım da sakin kullanımda 250 ye düştügü görülmüştür .ama ben illa tüp taktıracam dersen o da olur permormanstan bişey de kaybetmezsin bildigim kadarıyla .benimki tüplü degil .olanlar söylüyor .ama madem böyle bi araba alıyosun biraz tüpsüz bin derim .sırf bu araba ekonamiiçin alınmaz çünki .sitede bi hundai var satılık adam bi depo alıp 1400 km yol gidiyo leon da bu imkansız.

Ama abicim bu da benzinli çok yakar. LPG uyumu olmuyomuş galiba.

kardeşim bu 1.6 stylance, ilanı verirken yanlış işaretlemiş ilan sahibi. 2006 da 1.4 tsi yoktu. lpg siz 1.6 ya binilmez en az 40,45 krş yakar benden söylemesi. lpg siz alırsan, lpg taktırmanı şiddetle tavsiye ederim.

sport up ların sahipleriyle görüştünmü?

Geri
Üst Alt