Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 Stylance LPG li arıyorum

Abi aklım bi yandan senin arabada kaldı. Senin araba da extra olarak neler var? Bilmediğimden soruyorum forumdaki herkes senin arabayı çok övüyor.

abim fotolarda gözüküyor bulduğun araç ile bir karşılarştır ön aero tampon ve logo iptali arka stoplar ledli geriside geçende yazdığım gibi.
araç sitede bilindiği için övüyolar dostum çünkü geçmişi belli aracın.klometresi orjinal öncesin de binen arkadaşlar belli.dedim ya ben de senin gibi leon ararken bu siteye konu açtım ve abilerim sayesinde bulmuştum bu aracı.

ayrıca bulduğun araç ve fiyatı da güzel ama söylediği gibi dosdoğru ise...

bu arada sen aracımın yağını filtrelerini hiç merak etme trigier,buji,balata,ağır bakım sen bunlara asla masraf etmezsin.ben servise bir aç yedek parça almak için geçen hafta girdim hepsine baktırdım. 5000 km ye kadar periyodik bakım hariç bir sorun yok.
periyodik bakıma da indirim geldi bana 169 tl filtreler yağ gibi içerisinde yine ayrıntılı kontrol var.
tabi buda 5000 km sonra...yaptır diyosan onu da ben yaptırrım kardeşimsin düşünme bunları:)

Giresundaki arabayı ben kredi çekerken eleman satın almış. Nasip değilmiş. Artık bi yerden bizde alacağız bu arabayı. 1.6 Sport Up LPG li :)

abim fotolarda gözüküyor bulduğun araç ile bir karşılarştır ön aero tampon ve logo iptali arka stoplar ledli geriside geçende yazdığım gibi.
araç sitede bilindiği için övüyolar dostum çünkü geçmişi belli aracın.klometresi orjinal öncesin de binen arkadaşlar belli.dedim ya ben de senin gibi leon ararken bu siteye konu açtım ve abilerim sayesinde bulmuştum bu aracı.

ayrıca bulduğun araç ve fiyatı da güzel ama söylediği gibi dosdoğru ise...
Bir de ses sistemi var benim gördüğüm yazmayı unutmuşsun abi :) Çok güzel araban var abi gerçekten

evet dostum ses sistemi de var atlamışım onu ben.naptın diğer aracı kaçırma derim onu.
Satıldı abi başkasına dün ben krediyi aldım aradım satılmış. Nasipte yokmuş. Biryerden çıkacak sonunda şu an en azından para cebimde abi. Birşey sorayım sana , ben sport up u çok istiyordum altı çok alçaktır burdaki lakalarda altnı vurursun dediler arkadaşlar. Küre de yola koydukları lakalar baya yüksek eskiden yapılmış kocaman lakalar. Altı gerçekten o kadar alçak mı abi Leon ların?

yok be kardeşim ne alcagı kim diyor ya normal arabalar vurmuyosa bu da vurmaz

Satıldı abi başkasına dün ben krediyi aldım aradım satılmış. Nasipte yokmuş. Biryerden çıkacak sonunda şu an en azından para cebimde abi. Birşey sorayım sana , ben sport up u çok istiyordum altı çok alçaktır burdaki lakalarda altnı vurursun dediler arkadaşlar. Küre de yola koydukları lakalar baya yüksek eskiden yapılmış kocaman lakalar. Altı gerçekten o kadar alçak mı abi Leon ların?

kısmet işte.umarm çok daha iyilerini buluesun.
yok be abim sen kulaktan dolma şeylere inanma hayatında leona binmemiş insanlar yorum yapıyor ya gıcık oluyorum.
ben kadirli de yaşıyorum biliyosun.burası küçük bir şehir leon almak istediğimde çevremdeki tüm insanlar hata yaptığımı söylüyordu.aracı aldım getirdim şuan herkesin ağzı açık izliyor.üstelik millet leon hastası oldu.çorçocuk leon almaya başladı.:)
sen inanma böyle şeylere beğendiğin arabayı fazla kurcalamadan al yoksa kafanı karıştıran çok olur boş boş.

Geri
Üst Alt