Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 Stylance LPG li arıyorum

:) Ben zorluyorum da sen vermiyorsun arabayı 28000 e ver bari

abim bende 1000 tl nin üzerin de indirim yaptım devir masrafını üzerime aldım lpg ni fullerim dedim bunlar nerden baksan 300 tl yi geçer 28700 e gelcek sana daha napayım 20007 sport up bu görüyosun siteler de istenilen rakamları adam 30-32 bin istiyo
forumdaki yorumları da okudun fazla istesem zaten bana yüklenirler.habil abininde 2007 sport up vardı sor bakalım kaça satmış.
geçen de 2006 sport up satıldı aracın hasar kaydı varmış 28000 e gitmiş.
değerlendir abim artık ben ne diyeyim daha...

abim bende 1000 tl nin üzerin de indirim yaptım devir masrafını üzerime aldım lpg ni fullerim dedim bunlar nerden baksan 300 tl yi geçer 28700 e gelcek sana daha napayım 20007 sport up bu görüyosun siteler de istenilen rakamları adam 30-32 bin istiyo
forumdaki yorumları da okudun fazla istesem zaten bana yüklenirler.habil abininde 2007 sport up vardı sor bakalım kaça satmış.
geçen de 2006 sport up satıldı aracın hasar kaydı varmış 28000 e gitmiş.
değerlendir abim artık ben ne diyeyim daha...
evet murat haklı fatih sende yap artık bişey sadece krediyi 16 çekecen

Fatih dediğim gibi sen 16 bin çek, 28 i veren 700 ü de hayli hayli verir. 3, 5 yüz adamı zengin yapmaz. piyasayıda az buçuk görüyorsun, araştırıyorsundur sende. hadin bakalım :D

Fatih dediğim gibi sen 16 bin çek, 28 i veren 700 ü de hayli hayli verir. 3, 5 yüz adamı zengin yapmaz. piyasayıda az buçuk görüyorsun, araştırıyorsundur sende. hadin bakalım :D
Eyvallah abicim de çok hesapladım çok zorlanıyorum. Aldıktan sonraa aracı daha yağı filtreleri hemen ilk bakım yapılacak. Triger falan kontrol ettiririm derken bei zorlar be abi. Bütçemi zaten çok zorladım. Normalde kasko düşünüyodum bütçemi arttırabilmk için kaskodan bile vazgeçtim ondan ihtiyaç kredisi çekiyorum abi. Yarın inşallah kredilere bakacağım ve 15000 TL ihtiyaç kredisi alacağım. Hayırlısı bakalım abi.
Seat Leon 1.6 Sport 2006 Model 28.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 117611701
Bu aracı 26500e bırakırım dedi sahibi bi kişi aramış yarın o adam almazsa haftasonu bi bakayım bu araca diyorum. yarına haberleşeceğiz. Nasip bu olmazsa başka 1.6 Sport bakacağız. Nasipte ise çıkacak bir yerden. Yine arkadaşlar sizlerden de haber bekliyorum. 1.6 Sport LPG li temiz düşerse haberinizi bekliyorm.

Eyvallah abicim de çok hesapladım çok zorlanıyorum. Aldıktan sonraa aracı daha yağı filtreleri hemen ilk bakım yapılacak. Triger falan kontrol ettiririm derken bei zorlar be abi. Bütçemi zaten çok zorladım. Normalde kasko düşünüyodum bütçemi arttırabilmk için kaskodan bile vazgeçtim ondan ihtiyaç kredisi çekiyorum abi. Yarın inşallah kredilere bakacağım ve 15000 TL ihtiyaç kredisi alacağım. Hayırlısı bakalım abi.
Seat Leon 1.6 Sport 2006 Model 28.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 117611701
Bu aracı 26500e bırakırım dedi sahibi bi kişi aramış yarın o adam almazsa haftasonu bi bakayım bu araca diyorum. yarına haberleşeceğiz. Nasip bu olmazsa başka 1.6 Sport bakacağız. Nasipte ise çıkacak bir yerden. Yine arkadaşlar sizlerden de haber bekliyorum. 1.6 Sport LPG li temiz düşerse haberinizi bekliyorm.

kardeş giresundakini, 26.5 a hiç kaçırma. ben ilanlara bakarken bunu gözden kaçırmışım galiba. dediği gibi boyası o kadarcıksa, kesin alınır. ben beğendim, diri duruyor zaten araba. sana biraz daha yakın sayılır giresun sanırım. git gör içine sinerse al. hayırlısı olsun kardeşim...

Valla abicim öyle dedi yarın akşama ara dedi. Araç diri duruyor bakalım yarın akşama inşallah netleşecek

hayırlısı olsun kardeşim güzel araç
kardeş giresundakini, 26.5 a hiç kaçırma. ben ilanlara bakarken bunu gözden kaçırmışım galiba. dediği gibi boyası o kadarcıksa, kesin alınır. ben beğendim, diri duruyor zaten araba. sana biraz daha yakın sayılır giresun sanırım. git gör içine sinerse al. hayırlısı olsun kardeşim...
İnşallah yarın belli olcak akşama abiler. Allah hayırlısıysa nasip etsin inşallah diyorum.

aracımı sana veripte forumdan izlemek çok güzel olurdu kardeşim ama son yapabileceğimi yazdım.kusura bakma kardeşimsin aşağısına veremem.
lpg var ve tam uyumlu sorunsuz.üzerinde ekstraları var resimler de görüyosun. ayrıca dört lastik en az 2 yıl gider masrafı yok.xenonlar desen tamam.daha nedim be ağa sadece lpg koyuyosun devam ediyosun :).ben inan 29000 tl ye bile inmedim kimseye.selçuk (çöllü) kardeşimiz demiş ya dört lastik alsan 1000 tl masraf işte bunları iyi düşünmek lazım..
Abi aklım bi yandan senin arabada kaldı. Senin araba da extra olarak neler var? Bilmediğimden soruyorum forumdaki herkes senin arabayı çok övüyor.

Geri
Üst Alt