Seat Leon 1.6 16v Stylance | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 16v Stylance

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında uquR tarafından paylaşıldı.

1. uquR

uquR
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    63
    Slm arkadasLar aranıza yeni katılıyorum Bende artık bi seat Kullanıcısıyım arabayı aldıqım ilk qün 72 Tl gaz aldım defo full oldu 220 km yol yaptım yakıTı cok cok Fazla Nedeni ne olabilir acaba qaz ayarına Fİlan daha qirmedim Hafta sonu olduqu icin Düşünceleriniz Nelerdi olumlu yada olmumsuz :)

2. LeonRider

LeonRider
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle Üyeler bölümünde seni bir tanısaydık ondan sonra 1.6kullanıcıları sana birçok konuda yardımcı olacaklardır.........:eek:key:

3. uquR

uquR
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    63
    konuyu aÇtım üyeLer bölümüne qerCekten cok ama cok Rahat arabaLar bu kadar sürüş Keyfi vereceqini Tahmin EtmiyorDum Beni şaşırTtı çok Memnunum

4. Byefsane

Byefsane
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    48
    evet yakıt baya bi cok olmus gaz işinden pek anlamıyorum ancak sanırım bir ayara vs ihtiyacı var yardımcı olucaktır üyelerimiz

5. uquR

uquR
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    63
    evet yakıtı bayaqı cok qeldi banada hafta sonu olduqu icin ayara qiremedim PazarTesi yapacaqım ilk iş ayara qirMek olacak

6. LeonRider

LeonRider
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    113
    Ayarla ilgili bir sıkıntı var gibi görünüyo bu kasa leonlar konfor konusunda gayet tatmin eder Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin...

7. ynr03

ynr03
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    40tane sorusu var bu sorunun:) şimdi arabayı bu 220km boyunca çok sıktınmı?arabada jant lastik varmı?aracın periyodik bakımları yapılmış durumdamı(hava filtreleri vs vs)?aracın lpg bakımları yapılmışmı(gaz ayarı-lpg filtresi vs vs)?

8. uquR

uquR
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    63
    araba orjinal bi kac kere 150 160 qördüm arabada aldıqım da yağsını değiştirdim Filitresi temizDi Tekrar taktık ama qaz ayarı yada Bakımı Ne zaman yapıldı bilemiyecem Onu sahibine sorayım ben bi :(

9. ynr03

ynr03
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    aldığın kişiye ulaşabiliyosan bi sor lpg filtresi değişmişmi?değişmediyse kaç bin km olmuş takılalı.30bin km de değişmesi gerekiyo ve ek olarak bujilerin iyi durumda değilse yakıt bahsettiğin gibi gözle görülür derecede artıyo.

10. uquR

uquR
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    63
    abi cevapLarınız icin TşekkürLerSAtıcıyLa Salı qünü buluSacam ama bileceqini Tahmin Etmiyorumm artık sanayiye qiRecez FilitReler gaz ayarı ve bujiLere BaktıRacam

Sayfayı Paylaş