Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 16v Stylance

uquR

Kayıtlı Üye
Slm arkadasLar aranıza yeni katılıyorum Bende artık bi seat Kullanıcısıyım arabayı aldıqım ilk qün 72 Tl gaz aldım defo full oldu 220 km yol yaptım yakıTı cok cok Fazla Nedeni ne olabilir acaba qaz ayarına Fİlan daha qirmedim Hafta sonu olduqu icin Düşünceleriniz Nelerdi olumlu yada olmumsuz :)

Öncelikle Üyeler bölümünde seni bir tanısaydık ondan sonra 1.6kullanıcıları sana birçok konuda yardımcı olacaklardır.........:eek:key:

konuyu aÇtım üyeLer bölümüne qerCekten cok ama cok Rahat arabaLar bu kadar sürüş Keyfi vereceqini Tahmin EtmiyorDum Beni şaşırTtı çok Memnunum

evet yakıt baya bi cok olmus gaz işinden pek anlamıyorum ancak sanırım bir ayara vs ihtiyacı var yardımcı olucaktır üyelerimiz

evet yakıtı bayaqı cok qeldi banada hafta sonu olduqu icin ayara qiremedim PazarTesi yapacaqım ilk iş ayara qirMek olacak

konuyu aÇtım üyeLer bölümüne qerCekten cok ama cok Rahat arabaLar bu kadar sürüş Keyfi vereceqini Tahmin EtmiyorDum Beni şaşırTtı çok Memnunum

Ayarla ilgili bir sıkıntı var gibi görünüyo bu kasa leonlar konfor konusunda gayet tatmin eder Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin...

40tane sorusu var bu sorunun:) şimdi arabayı bu 220km boyunca çok sıktınmı?arabada jant lastik varmı?aracın periyodik bakımları yapılmış durumdamı(hava filtreleri vs vs)?aracın lpg bakımları yapılmışmı(gaz ayarı-lpg filtresi vs vs)?

araba orjinal bi kac kere 150 160 qördüm arabada aldıqım da yağsını değiştirdim Filitresi temizDi Tekrar taktık ama qaz ayarı yada Bakımı Ne zaman yapıldı bilemiyecem Onu sahibine sorayım ben bi :(

araba orjinal bi kac kere 150 160 qördüm arabada aldıqım da yağsını değiştirdim Filitresi temizDi Tekrar taktık ama qaz ayarı yada Bakımı Ne zaman yapıldı bilemiyecem Onu sahibine sorayım ben bi :(

aldığın kişiye ulaşabiliyosan bi sor lpg filtresi değişmişmi?değişmediyse kaç bin km olmuş takılalı.30bin km de değişmesi gerekiyo ve ek olarak bujilerin iyi durumda değilse yakıt bahsettiğin gibi gözle görülür derecede artıyo.

abi cevapLarınız icin TşekkürLerSAtıcıyLa Salı qünü buluSacam ama bileceqini Tahmin Etmiyorumm artık sanayiye qiRecez FilitReler gaz ayarı ve bujiLere BaktıRacam

Geri
Üst Alt