Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1.4 tsi stock dyno verisi 131 hp 207 nm

Maşallah güzel sonuç

Can peki borularla hiç oynamadan sadece katalitik iptali haç hp verir sence tsi da ? bide ses çok artarmı ??

Kat ıptalı aslında suan ıcın sızın arabaların cogu dusuk km lı oldugundan cok fark yaratcagını sanmıyorum tek basına cunku daha kurum bıle baglamadı pıyasadakı 1.4 tsılar cok yalan benzın kullanmıyorlarsa:) onun dısında ses artmaz tek basına cunku daha kat sonrasında arabada susturucu surusu devam edıyor:) ılk etapta yapılması gereken bence Downpipe,kat ıptalı duz boru ve sonda varex

arabanın üzerinde sen varsın diye beygir yüksek çıkıyordur :p:p:D

Kat ıptalı aslında suan ıcın sızın arabaların cogu dusuk km lı oldugundan cok fark yaratcagını sanmıyorum tek basına cunku daha kurum bıle baglamadı pıyasadakı 1.4 tsılar cok yalan benzın kullanmıyorlarsa:) onun dısında ses artmaz tek basına cunku daha kat sonrasında arabada susturucu surusu devam edıyor:) ılk etapta yapılması gereken bence Downpipe,kat ıptalı duz boru ve sonda varex

2 ay once ss dıe sımdı varex oldu memleketee...

He ek olarak varexten daha ucuza gelcek sekılde yavuz un vanası var varex gıbı de kullanılabılıyor,emırın arabasında sıfır ses kapandıgında:)

maaşallah kazasız belasız.. :)

Dyno eğriyi görmek ve before/after yapmak içindir.. Sayılara çok takılmaya gerek yok..
Aynı araba arka arkaya 3 kere dynoya çıksa 3 ölçüm de farklı çıkar ayrıca.. Dediğim gibi dynoyu amacında kullanmak lazım :)
Maşallah araca..

@Ömercan: nesini merak ediyorsun olum leon işte :)
Ben hiç merak ediyor muyum? :)

Geri
Üst Alt