Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 6j arka stopları lede çevirme

Selam arkadaşlar 2014 ibizama led stop aldım taktım arıza ışığı yaktı ve geri vites ışığı yanmıyor konu ile ilgili yardım lütfen Teşekkürler...
012d0132312984e5dc3f5e516474fbb8.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Vagcom ile bağlanıp ışık türünü led'e cevirmek gerekir... Bu arada kaça mál oldu? Orjinalmi yan sanayi ürün mü?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selam arkadaşlar 2014 ibizama led stop aldım taktım arıza ışığı yaktı ve geri vites ışığı yanmıyor konu ile ilgili yardım lütfen Teşekkürler...
012d0132312984e5dc3f5e516474fbb8.jpg

Arkadaşımızında dediği gibi arıza lambasını kodlama ile çözüyorlarmış. 100₺ ye hallolur demişti ama daha yaptırmaya gitmedim. Şu an hala yanıyor. Alıştım :D 350₺+350₺ liraya yan sanayi taktırmıştım ben

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Selam arkadaşlar nerde yaptırabilirim ender elektronige gittim yapmadı Yan sanayi ürün olduğu icin. Sizin bildiğiniz bir yer varsa söylerseniz çok memnun olurum dostlar... Bu arada maliyeti sadece stop ikisi 600 tl ayrıca led ampul aldım 4 adet sinyal ve parklar 100 tl de onlar çok şık duruyor bide şu arıza ışık durumunu halledersek içim rahatlayacak...

Selam arkadaşlar nerde yaptırabilirim ender elektronige gittim yapmadı Yan sanayi ürün olduğu icin. Sizin bildiğiniz bir yer varsa söylerseniz çok memnun olurum dostlar... Bu arada maliyeti sadece stop ikisi 600 tl ayrıca led ampul aldım 4 adet sinyal ve parklar 100 tl de onlar çok şık duruyor bide şu arıza ışık durumunu halledersek içim rahatlayacak...

Arkadaşımızında dediği gibi arıza lambasını kodlama ile çözüyorlarmış. 100₺ ye hallolur demişti ama daha yaptırmaya gitmedim. Şu an hala yanıyor. Alıştım :D 350₺+350₺ liraya yan sanayi taktırmıştım ben

Nerede yapıyorlar bildiğin bi yer varsa söylersen çok memnun olurum @brkaycylan

Geri
Üst Alt